Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Wypadki niosą falę negatywnych konsekwencji dla każdego poszkodowanego. Niestety największe piętno odciskają zawsze na naszym zdrowiu odbierając możliwość realizacji życiowych planów. Każdy poszkodowany bez względu na stopień uszkodzenia ciała ma prawo dochodzenia należnego mu odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. Dzięki tym środkom pieniężnym szybki powrót do życia sprzed wypadku będzie w zasięgu dłoni.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat świadczy skuteczną pomoc odszkodowawczą. Z nami uzyskasz wysokie odszkodowanie z OC sprawcy za uszczerbek na zdrowiu. Nasza firma skupia najlepszych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu szczycimy się 99% skutecznością w pomyślnym rozwiązywaniu prowadzonych spraw. Niestety firmy ubezpieczeniowe często rażąco zaniżają wypłacane odszkodowania. Nie warto skazywać się na brak środków na leczenie, oddając sprawę do kancelarii Codex możesz uzyskać nawet o 70% wyższe odszkodowanie. Nasza oferta skierowana jest do:

- poszkodowanych w wypadkach

- osób, którym ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania

- osób, którym wypłacono rażąco niskie odszkodowanie

- rodzin, które na skutek wypadku straciły osobę bliską

Odszkodowanie z OC sprawcy za uszczerbek na zdrowiu – jak ustalana jest jego wysokość?

Odszkodowanie zdrowotne zawsze obliczane jest na podstawie tabeli opracowanej przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w którym sprawca wypadku wykupił polisę OC. Ubezpieczyciel bierze pod uwagę opinię komisji lekarskiej i dokumentację medyczną. Codex pomaga w rzetelnym przygotowaniu dokumentacji medycznej. Reprezentujemy naszych Klientów na każdym etapie postępowania odszkodowawczego. Prowadzimy skuteczne negocjacje i odwołujemy się od decyzji Towarzystw Ubezpieczeniowych, gdy zaniżają wysokość dochodzonego roszczenia. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, które pozwala skutecznie uzyskiwać wysokie odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu z OC sprawcy. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych. Po przeanalizowaniu sprawy określimy jakie odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu możesz uzyskać.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne
Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o.sp.k. Opinie z ekomi-pl.com