Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Wypadki niosą falę negatywnych konsekwencji dla każdego poszkodowanego. Niestety największe piętno odciskają zawsze na naszym zdrowiu odbierając możliwość realizacji życiowych planów. Każdy poszkodowany bez względu na stopień uszkodzenia ciała ma prawo dochodzenia należnego mu odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. Dzięki tym środkom pieniężnym szybki powrót do życia sprzed wypadku będzie w zasięgu dłoni.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat świadczy skuteczną pomoc odszkodowawczą. Z nami uzyskasz wysokie odszkodowanie z OC sprawcy za uszczerbek na zdrowiu. Nasza firma skupia najlepszych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu szczycimy się 99% skutecznością w pomyślnym rozwiązywaniu prowadzonych spraw. Niestety firmy ubezpieczeniowe często rażąco zaniżają wypłacane odszkodowania. Nie warto skazywać się na brak środków na leczenie, oddając sprawę do kancelarii Codex możesz uzyskać nawet o 70% wyższe odszkodowanie. Nasza oferta skierowana jest do:

- poszkodowanych w wypadkach

- osób, którym ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania

- osób, którym wypłacono rażąco niskie odszkodowanie

- rodzin, które na skutek wypadku straciły osobę bliską

Odszkodowanie z OC sprawcy za uszczerbek na zdrowiu – jak ustalana jest jego wysokość?

Odszkodowanie zdrowotne zawsze obliczane jest na podstawie tabeli opracowanej przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w którym sprawca wypadku wykupił polisę OC. Ubezpieczyciel bierze pod uwagę opinię komisji lekarskiej i dokumentację medyczną. Codex pomaga w rzetelnym przygotowaniu dokumentacji medycznej. Reprezentujemy naszych Klientów na każdym etapie postępowania odszkodowawczego. Prowadzimy skuteczne negocjacje i odwołujemy się od decyzji Towarzystw Ubezpieczeniowych, gdy zaniżają wysokość dochodzonego roszczenia. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, które pozwala skutecznie uzyskiwać wysokie odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu z OC sprawcy. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych. Po przeanalizowaniu sprawy określimy jakie odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu możesz uzyskać.

Dlaczego o odszkodowanie zdrowotne z OC sprawcy warto ubiegać się razem z Codex?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Jesteśmy doświadczonymi prawnikami, którzy stoją na straży podstawowych wartości w branży prawniczo-odszkodowawczej. Naszym głównym celem są sprawiedliwie wyliczone świadczenia z tytułu uszczerbku na zdrowiu. Dokładamy także wszelkich starań, aby przyznawane Ci pieniądze zasiliły Twoje konto bankowe. Wiemy, w jak trudnym okresie życiowym znajdujesz się po wypadku. Długotrwałe oczekiwanie na decyzję towarzystwa ubezpieczeniowego, niekończące się negocjacje i ryzyko doprowadzenia finału sprawy na wokandę sądową mogą generować u Ciebie dodatkowe dawki stresu. Nie pozwolimy na to. Cały ciężar prowadzenia postępowania o odszkodowanie zdrowotne z OC sprawcy bierzemy na swoje barki. Przestrzegamy absolutnych standardów walki o możliwe wysokie sumy. Jesteśmy przy tym bardzo skuteczni, co tylko potwierdzają pozytywne opinie wielu tysięcy zadowolonych Klientów. Dołącz do grona zadowolonych i zobacz, że wysokie odszkodowanie z OC sprawcy za uszczerbek na zdrowiu jest możliwe.

Odszkodowanie z OC za uszczerbek na zdrowiu w Codex. Zobacz, w jaki sposób działamy!

Każdy zgłaszany do nas problem zostanie rozpatrzony w sposób maksymalnie indywidualny. To właśnie taki czynnik stoi za spektakularnymi sukcesami naszej kancelarii. W szeroko rozumianej branży odszkodowawczej działamy od kilkunastu lat i doskonale wiemy, jakie są oczekiwania oraz potrzeby osób Poszkodowanych w wypadkach. Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu z OC sprawcy powinno być wysokie oraz wypłacone w krótkim terminie. Każdy Klient zasługuje także na profesjonalne wsparcie oraz doradztwo na wszystkich etapach postępowania. Już na pierwszym spotkaniu o OC odszkodowanie zdrowotne doradzimy, jakie dokumenty przedstawić przed TU oraz ocenimy szansę na uzyskanie relatywnie dużego świadczenia finansowego. Bierzemy na siebie również ciężar prowadzenia negocjacji. Działamy w pełni transparentnie. Ukryte opłaty czy nawet zwiększone koszty? Nie u nas. Zweryfikuj to już teraz. Ucierpiałeś w wypadku? Nie wiesz jak się do tego zabrać albo Ubezpieczyciel nie wypłacił odszkodowania? A może zasądzona suma rażąco odbiega od współczesnych standardów? Zapraszamy do współpracy!

Twój czas jest dla nas najcenniejszy. 
Uzyskujemy adekwatne do skutków zdarzenia odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

Czas to pieniądz? Również się z tym zgadzamy. Zwłaszcza w tak podbramkowych sytuacjach, z jakimi spotykają się ofiary wypadków komunikacyjnych o różnym charakterze. W zdecydowanej większości przypadków tak nieszczęśliwe wydarzenie wymaga błyskawicznego rozpoczęcia nie tylko specjalistycznego leczenia, ale także i rehabilitacji. To oczywiście dodatkowe koszty, dlatego właśnie dbamy o to, aby odszkodowanie uszczerbek na zdrowiu znalazło się na Twoim koncie w relatywnie krótkim czasie. Posiadając komplet wymaganej dokumentacji oraz zdolności niezwykle skutecznych negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi, pracownicy kancelarii Codex są w stanie rozwiązać zgłoszony przez Ciebie problem Warto podkreślić, że samodzielne ubieganie się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu przeważnie wyklucza tak ekspresowe działanie!

Wysokość odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. Co decyduje o przyznanej sumie?

Takich czynników jest naprawdę wiele. Jako niedoświadczona jeszcze osoba musisz wiedzieć, że towarzystwa ubezpieczeniowe podczas oceny sytuacji biorą pod uwagę nie tylko rozmiar krzywdy, ale również czas potencjalnego leczenia i objętość dokumentacji. Co dokładnie należy dostarczyć do ubezpieczyciela, aby odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu było adekwatne do szkody? O tym powiemy Ci na pierwszym, spotkaniu konsultacyjnym, bądź podczas rozmowy telefonicznej / on-line. Zgłoś do nas swój problem, a rzetelnie ocenimy szanse na powodzenie w dochodzeniu takich roszczeń. Samodzielne ubieganie się o dodatkowe finanse może być jasnym sygnałem dla podmiotu odpowiedzialnego za wypłacenie pieniędzy, aby zastosować kilka ze swoich popularnych sztuczek. Zaniżanie wysokości odszkodowania śmiało nazywamy już codziennością. Codex do tego nie dopuści. Jeżeli wystąpił poważny uszczerbek na zdrowiu odszkodowanie powinno być sprawiedliwe. Dopilnujemy tego!

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne