Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Śmierć osoby bliskiej w wypadku to bardzo traumatyczne przeżycie. Niestety strata dziecka niesie dla rodziców niewiarygodne cierpienie. Tak wielkiej pustki po stracie ukochanego dziecka nie jest w stanie nic zapełnić. W tym trudnym czasie rodzice zapominają o swoich prawach. Należy bezwzględnie podkreślić, że każdy rodzic, który stracił dziecko na skutek wypadku ma prawo dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex uzyskuje od 10 lat najwyższe odszkodowanie za śmierć dziecka. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na maksimum zaangażowania w każdą powierzoną im sprawę. Skutecznie uzyskujemy godne świadczenia dla naszych Klientów. Z nami uzyskasz:

- zadośćuczynienie

- odszkodowanie

- zwrot kosztów pogrzebu

Odszkodowanie za śmierć dziecka to materialna rekompensata za ból i cierpienie

Rodzice i rodzeństwo na podstawie przepisów prawa mają możliwość dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Wysokość uzyskanego odszkodowania zależy od głębi relacji jaka występowała pomiędzy bliskimi przed traumatycznym zdarzeniem. Samodzielne dochodzenie świadczeń odszkodowawczych i prowadzenie negocjacji z ubezpieczycielem jest niezwykle trudne. Niestety Towarzystwa Ubezpieczeniowe bazując na niewiedzy poszkodowanych zaniżają drastycznie stawki za odszkodowanie za śmierć dziecka. Nasi specjaliści zadbają, by postępowania odszkodowawcze przebiegało z należytą starannością. Decydując się na współpracę z Codex uzyskujesz:

- kompleksową obsługę prawną

- indywidualnego doradcę

- bieżące monitorowanie postępów w sprawie

- fachową reprezentację w kontaktach z ubezpieczycielem

Nasza kancelaria jest niezwykle skuteczna, dlatego nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Klienci nie są obciążani żadnymi dodatkowymi kosztami. Nasze honorarium to jedynie prowizja pobierana po skutecznym uzyskaniu odszkodowania za śmierć dziecka. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji, nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Dowiedz się jakie odszkodowanie za śmierć dziecka możesz zawalczyć.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne