Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Śmierć bliskiej osoby to zawsze duża trauma dla człowieka. Tracąc na skutek tragicznego wypadku babcię czujemy smutek i cierpienie. Po takich bolesnych chwilach ciężko jest wrócić do dawnego życia. Wnuczki bardzo często nie są świadome swoich praw, a w obliczu tragedii rodzinnej nie mają głowy do dochodzenia należnych im świadczeń. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowanie za śmierć babci dla swoich Klientów. Nasze bogate doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować skuteczne mechanizmy negocjacyjne, które ograniczają czas postępowania do niezbędnego minimum.

Odszkodowanie za śmierć babci – od kogo dochodzić wypłaty?

Podmiotem zobowiązanym do wypłaty odszkodowania za śmierć babci jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe u którego sprawca wypadku wykupił polisę OC. Wypłacane świadczenie ma na celu próbę rekompensaty za poniesiony ból i cierpienieKluczowe znaczenie w dochodzeniu odszkodowania za śmierć babci ma rzetelnie przygotowana dokumentacja i prawidłowo przeprowadzone rozmowy negocjacyjne z ubezpieczycielem. Niestety jak pokazuje nasza praktyka wiele osób po tak dotkliwej stracie nie potrafi precyzyjnie mówić o swoich uczuciach i relacjach ze zmarłym. W takich sytuacjach pomoc doświadczonego specjalisty jest nieoceniona. Nawiązując współpracę z Codex otrzymujesz:

- kompleksową pomoc przy przygotowaniu dokumentacji

- profesjonalnego negocjatora

- doradztwo prawnika

- bieżący monitoring prawidłowości przebiegu postępowania

Kancelaria odszkodowawcza Codex wyróżnia się dużą skutecznością. Nasi klienci płacą nam jedynie za efekt. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a jedynie prowizje po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej analizy sprawy, nasi specjaliści powiedzą Ci, o jakie odszkodowanie za śmierć babci możesz się ubiegać.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne