Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Oferujemy kompleksową pomoc prawną w dochodzeniu najwyższych odszkodowań z PZU. Nasi specjaliści, dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy wypracowali skuteczny mechanizm dochodzenia odszkodowań od największych Towarzystw Ubezpieczeniowych. My wiemy, że ubezpieczyciele potrafią rażąco zaniżyć wysokość wypłacanych roszczeń odszkodowawczych. Z pomocą profesjonalnego pełnomocnika wysokość uzyskanego odszkodowania poszybuje w górę. Specjaliści Codex potrafią z dużą dokładnością ocenić o jakie środki może ubiegać się Klient w danej sprawie odszkodowawczej.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z doświadczoną kancelarią:

– gwarantujemy rzetelne przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania odszkodowania,

– otrzymujesz wsparcie doświadczonego prawnika na każdym etapie sprawy,

– zapewniamy pomoc profesjonalnego negocjatora,

– stały monitoring prawidłowości postępowania,

– szybką wypłatę środków w nawet 30 dni.

Wysokie odszkodowanie z PZU? Tylko z Codex

Nie posiadając niezbędnej wiedzy prawniczej i umiejętności negocjacyjnych nie warto podejmować się samodzielnego dochodzenia odszkodowania. Nie skazuj się na rażąco niskie stawki i zamknięcie sobie drogi do szybkiego powrotu do zdrowia. Kancelaria Codex pomoże Ci uzyskać najwyższe odszkodowanie z PZU. Podejmując z nami współpracę otrzymujesz profesjonalną obsługę prawną, która jest gwarancją sukcesu i wysokiego odszkodowania PZU.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex nie pobiera żadnych opłat wstępnych. Nasze honorarium to prowizja pobierana dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Zaufało nam już ponad 20 tys. Klientów na terenie całego kraju. Jesteśmy skuteczni, a średnie odszkodowanie oscyluje w granicach 58 tys. zł. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych lub osobistego spotkania z przedstawicielami terenowymi. Nasi specjaliści bezpłatnie przeanalizują Twoją sprawą i powiedzą o jakie odszkodowanie z PZU możemy wspólnie zawalczyć.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne