Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Nasza oferta skierowana jest do poszkodowanych m. in. kierowców, pieszych, pasażerów, motocyklistów i rowerzystów. Pomagamy również w uzyskaniu odszkodowania za wypadek rodzinom, które straciły osobę bliską.

Codex uzyskuje odszkodowania komunikacyjne na wysokim poziomie. Nasze bogate doświadczenie w obsłudze spraw odszkodowawczych pozwoliło nam wypracować skuteczny model uzyskiwania roszczeń w wysokich stawkach. Pomagamy w dochodzeniu:

- odszkodowania za wypadek komunikacyjny m. in. zwrot kosztów poniesionych na leczenie, leki, sprzęt rehabilitacyjny, protezy, dojazdy do placówek medycznych, konsultacje medyczne

- zadośćuczynienia za doznane krzywdy fizyczne i psychiczne

- wyrównania z tytułu utraconego dochodu

- renty wyrównawczej na zwiększone potrzeby

- renty wyrównawczej z tytułu szkód trwałych

- zwrotu kosztów poniesionych na przekwalifikowanie zawodowe

Dlaczego warto odzyskiwać  odszkodowania za wypadek komunikacyjny z Codex?

Kancelaria odszkodowawcza Codex obecna jest w branży odszkodowawczej już od 10 lat. W tym czasie zaufało nam ponad 18 tys. Klientów. Wśród innych firm wyróżniamy się uzyskiwaniem najwyższych kwot odszkodowań za wypadek komunikacyjny. Średnie uzyskane roszczenie odszkodowawcze wynosi 58 tys. zł. Nawiązując z nami współprace otrzymujesz:

- indywidualnego doradcę

- kompleksową obsługę prawną na każdym etapie

- reprezentację we wszystkich formalnościach

- reprezentację w negocjacjach z ubezpieczycielem

- możliwość korzystania z zaprzyjaźnionych placówek medycznych

Jesteśmy skuteczni, dlatego u nas płacisz tylko za efekt! Pobieramy prowizję po skutecznym uzyskaniu odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Miałeś wypadek? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych i dowiedz się jakie możemy uzyskać dla Ciebie odszkodowanie za wypadek.

Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym? Nie pozostawimy Cię na lodzie!

Sprawiedliwe odszkodowania za wypadek to kolejny ważny sektor prawniczo-odszkodowawczej działalności naszej kancelarii Codex. Posiadamy imponujący poziom doświadczenia, co umożliwia nam błyskawiczne rozpoznanie potrzeb oraz oczekiwań Klientów, którzy zgłaszają do nas swoje problemy związane z uzyskaniem świadczenia pieniężnego po wypadku. Dlatego właśnie tak wiele poszkodowanych zdecydowało się na współpracę w ramach prezentowanej tutaj oferty. Absolutnie najważniejszym aspektem dla Codex jest relatywnie szybkie pozyskanie środków, które okazują się być niezbędne w drodze po odzyskanie dawnej sprawności. Rozumiemy, że tak fatalne w skutkach wydarzenie odcisnęło piętno na Twoim życiu. Samodzielne staranie się o odszkodowanie za tego typu wypadek komunikacyjny przewa żnie kończy się fiaskiem. To tutaj otrzymujesz profesjonalne wsparcie oraz doradztwo w trudnych chwilach. Razem zdobędziemy sprawiedliwe pieniądze. Bez nierzetelnie wyliczonych stawek, odrzuceń roszczeń czy ukrytych przez kancelarię kosztów.

Zawsze działamy w Twoim dobrym imieniu. Odszkodowania za wypadek komunikacyjny w Codex krok po kroku

Sekretem spektakularnych sukcesów kancelarii Codex oraz olbrzymich sum pieniężnych, jakie udało się dotychczas wywalczyć dla naszych Klientów, z pewnością jest indywidualne podejście do każdej sprawy. Niezależnie od tego, czy jesteś poszkodowanym kierowcom, pasażerem, pieszym czy rowerzystą. Dokładnie przeanalizujemy zgłaszany do nas problem pod kątem możliwości oraz szans na zdobycie uczciwego odszkodowania za wypadek. Już na pierwszym spotkaniu rzetelnie oceniamy, podpowiadamy i radzimy. Pomożemy Ci także w skompletowaniu dokumentacji, która okazuje się być niezbędna przy ustalaniu wysokości odszkodowania przez Twoje towarzystwo ubezpieczeniowe. Taka instytucja przeważnie mocno zaniża stawki, dlatego prawnicy z Codex są w stanie interweniować niemalże natychmiastowo. Na swoje barki bierzemy ciężar przeprowadzania negocjacji, a w razie konieczności – reprezentujemy poszkodowanego również w sądzie. Taki krok będzie jednak ostatecznością i za Twoją zgodą. Odszkodowania za wypadek mogą trafić do Ciebie w zaledwie kilkadziesiąt dni.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne
Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o.sp.k. Opinie z ekomi-pl.com