Codzienny pośpiech wpisujący się w naszą codzienność to główna przyczyna wypadków samochodowych. Niestety jedna chwila nieuwagi potrafi odmienić życie poszkodowanych. Negatywne piętno odbite na ich zdrowiu krzyżuje życiowe plany skutecznie uniemożliwiając pewne patrzenie w przyszłość. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat skutecznie reprezentuje poszkodowany w dochodzeniu odszkodowania po wypadku samochodowym. Uzyskiwane przez nas wysokie odszkodowania gwarantują szybszy powrót do życia sprzed wypadku.

Odszkodowanie po wypadku samochodowym- rzeczowe i osobowe

Codex świadczy kompleksową obsługę roszczeń odszkodowawczych. Uzyskujemy w imieniu naszych Klientów świadczenia za szkodę rzeczową i osobową.

  • Szkoda rzeczowa – obejmuje naprawę pojazdu i zwrot kosztów za wszelkie zniszczone mienie. Codex dopilnuje, by oględziny pojazdu odbyły się w prawidłowy sposób, a wycena rzeczoznawcy była na odpowiednim poziomie. Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnej dokumentacji do uzyskania odszkodowania za naprawę pojazdu. W przypadku zaniżenia wyceny przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe powołujemy niezależnych rzeczoznawców, których opinia umożliwia podważenie dotychczasowej decyzji.
  • Szkoda osobowa – odszkodowanie po wypadku samochodowym, odszkodowanie zdrowotne – uzyskujemy zwrot kosztów poniesionych na leczenie, leki, rehabilitację, opiekę, przekwalifikowanie zawodowe i dojazdy do placówek medycznych. Pomagamy w dochodzeniu renty wyrównawczej. Zawsze wnioskujemy o zadośćuczynienie za doznane krzywdy fizyczne i psychiczne.

Dlaczego warto wybrać Codex?

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex uzyskuje najwyższe odszkodowanie po wypadku samochodowym z OC sprawcy. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz:

  • kompleksową obsługę prawną
  • indywidualnego doradcę
  • rzetelną pomoc w kompletowaniu dokumentacji
  • profesjonalną reprezentację w negocjacjach z ubezpieczycielem
  • bieżące monitorowanie postępów w sprawie
  • możliwość skorzystania z zaprzyjaźnionych placówek medycznych

Codex jest skuteczny, dlatego swoje honorarium pobiera po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, u nas płacisz za sukces! Dowiedz się jaka kwota odszkodowania po wypadku samochodowym Ci przysługuje. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych, nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.