Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowanie po wypadku samochodowym

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Codzienny pośpiech wpisujący się w naszą codzienność to główna przyczyna wypadków samochodowych. Niestety jedna chwila nieuwagi potrafi odmienić życie poszkodowanych. Negatywne piętno odbite na ich zdrowiu krzyżuje życiowe plany skutecznie uniemożliwiając pewne patrzenie w przyszłość. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat skutecznie reprezentuje poszkodowany w dochodzeniu odszkodowania po wypadku samochodowym. Uzyskiwane przez nas wysokie odszkodowania gwarantują szybszy powrót do życia sprzed wypadku.

Odszkodowanie po wypadku samochodowym - rzeczowe i osobowe

Codex świadczy kompleksową obsługę roszczeń odszkodowawczych. Uzyskujemy w imieniu naszych Klientów świadczenia za szkodę rzeczową i osobową.

- Szkoda rzeczowa – obejmuje naprawę pojazdu i zwrot kosztów za wszelkie zniszczone mienie. Codex dopilnuje, by oględziny pojazdu odbyły się w prawidłowy sposób, a wycena rzeczoznawcy była na odpowiednim poziomie. Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnej dokumentacji do uzyskania odszkodowania za naprawę pojazdu. W przypadku zaniżenia wyceny przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe powołujemy niezależnych rzeczoznawców, których opinia umożliwia podważenie dotychczasowej decyzji.

- Szkoda osobowa – odszkodowanie po wypadku samochodowym, odszkodowanie zdrowotne – uzyskujemy zwrot kosztów poniesionych na leczenie, leki, rehabilitację, opiekę, przekwalifikowanie zawodowe i dojazdy do placówek medycznych. Pomagamy w dochodzeniu renty wyrównawczej. Zawsze wnioskujemy o zadośćuczynienie za doznane krzywdy fizyczne i psychiczne.

Dlaczego warto wybrać Codex?

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex uzyskuje najwyższe odszkodowanie po wypadku samochodowym z OC sprawcy. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz:

- kompleksową obsługę prawną

- indywidualnego doradcę

- rzetelną pomoc w kompletowaniu dokumentacji

- profesjonalną reprezentację w negocjacjach z ubezpieczycielem

- bieżące monitorowanie postępów w sprawie

- możliwość skorzystania z zaprzyjaźnionych placówek medycznych

Codex jest skuteczny, dlatego swoje honorarium pobiera po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, u nas płacisz za sukces! Dowiedz się jaka kwota odszkodowania po wypadku samochodowym Ci przysługuje. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych, nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne