Nasza historia

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex powstała w lutym 2008 roku jako kancelaria odszkodowawcza. Codex jest  pełnomocnikiem osób poszkodowanych w wypadkach przed instytucjami zobowiązanymi do naprawienia szkody (Towarzystwa Ubezpieczeniowe, zakłady pracy, etc.)

Kancelaria odszkodowawcza Codex z Rzeszowa posiada 13-letnie doświadczenie w skutecznym dochodzeniu roszczeń powypadkowych i zadośćuczynień. Naszym największym atutem jest doświadczony zespół pracowników: doradców, radców prawnych, rzeczoznawców i lekarzy. W naszych szeregach znajdą Państwo wyszkolonych negocjatorów, którzy w krótkim czasie rozwiązują sprawy naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam rzetelnie oceniać rozmiar szkody i o jakie odszkodowanie możemy zawalczyć dla klienta. Prężny rozwój firmy pozwolił na rozszerzenie poprzez oddziały terenowe naszej działalności na teren całej Polski. Jesteśmy kancelarią odszkodowawczą bardzo elastyczną, dlatego świadczymy nasze usługi za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Dzięki temu osobiste wstawiennictwo klienta nie jest konieczne.

Kancelaria odszkodowawcza CODEX to najskuteczniejszy sposób na wysokie odszkodowanie

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczne metody dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Co nas wyróżnia na tle konkurencji:

- nie pobieramy opłat wstępnych

- rozliczamy się na zasadzie „efektu” – prowizja po skutecznym uzyskaniu odszkodowania

- nie zawieramy ugód z ubezpieczycielem bez zgody Klienta

- nie zwlekamy z wypłatą odszkodowania

Misją naszej firmy jest godne reprezentowanie Klientów i uzyskiwanie dla nich jak najwyższych odszkodowań. Chcemy, by wywalczone przez nas środki pozwoliły im na szybki powrót do zdrowia i pewniejsze spoglądanie w przyszłość. Kancelaria odszkodowawcza Codex stawia na szybkie rozwiązywanie spraw klientów.

Jak  działa Codex?
 

- Swoje działania rozpoczynamy od rzetelnej oceny rozmiarów szkody rzeczowej i osobowej

- Profesjonalnie dokumentujemy negatywny wpływ wypadku na życie Klienta

- Skutecznie wystosowujemy roszczenie odszkodowawcze do właściwego Towarzystwa Ubezpieczeniowego

- Reprezentujemy Klienta w negocjacjach i wszelkiej korespondencji z ubezpieczycielem

- Posiłkujemy się opiniami doświadczonych rzeczoznawców i lekarzy

- Prowadzimy sprawy na etapie polubownym i sądowym

- Badamy prawidłowość przebiegu postępowania

Kancelaria odszkodowawcza świadczy pomoc prawną w wymiarze 24/7 nasi pracownicy czekają na Twoją wiadomość lub telefon. Nasz zespół tworzy 75 osób na terenie całego kraju!