Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz
Kariera_Naglowek_photo

Kariera

Dołącz do naszego zespołu

Co nas wyróżnia

  • Jesteśmy pierwszą w Polsce platformą obsługi online z 15-letnim doświadczeniem na polskim rynku.
  • Uzyskaliśmy już ponad 236 mln odszkodowań dla naszych Klientów.
  • Przeprowadziliśmy ponad 24 000 postępowań na terenie całego kraju, a nasze działania można śledzić na interaktywnej mapie.
  • Naszą reputację potwierdzają świetne opinie naszych Klientów.
  • Cieszymy się rozpoznawalnością i mocną marką, która niesie ze sobą prestiż i szacunek.
  • Dajemy możliwość pozyskania klienta również poza regionem dzięki platformie obsługi online.
  • Platforma online pozwala na efektywną pracę również zdalnie, jest chwalona przez klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Współpraca z ambitnym zespołem, interesujące sprawy.
  • Indywidualny asystent i wsparcie podczas spotkań z Klientami.
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.
  • Motywujący system prowizyjny.
  • Zapewnione narzędzia pracy (indywidualnie uzgadniane według potrzeb).
  • Ciągły rozwój dzięki dostępowi do platformy e-learningowej.
Kariera_Misja_Bg

Nasza misja

Naszą misją jest reprezentowanie naszych Klientów z godnością i dążenie do uzyskania dla nich jak najwyższych odszkodowań. Chcemy, aby wywalczone przez nas środki pomogły im w szybkim powrocie do zdrowia i większej pewności w patrzeniu w przyszłość. Jesteśmy zdeterminowani, aby rozwiązywać sprawy naszych Klientów szybko i efektywnie.

Kariera_Ikona_Praca

Zjednoczenie sił z doświadczonymi prawnikami

Kariera_Ikona_Wyzwania

Ekscytujące wyzwania i różnorodni klienci

Kariera_Ikona_Wsparcie

Eksperckie wsparcie od startu

Kariera_Ikona_Motywacja

Atrakcyjny system motywacyjny

Zobacz, jak Twoje działania mogą realnie wpływnąć na życie Klientów

Kariera_Story_One

Poszkodowany 22-letni motocyklista

Ubezpieczyciel: 171 378,04 zł

Efekt działania CODEX: 732 109,89 zł

Kariera_Story_Two

Poszkodowana pasażerka samochodu

Ubezpieczyciel: 35 000 zł

Efekt działania CODEX: 115 718,00 zł

Kariera_Story_Three

Poszkodowana 40-letnia kierująca samochodem

Ubezpieczyciel: 42 793 zł

Efekt działania CODEX: 303 144,65 zł

Nie czekaj! Bądź częścią naszego zespołu!Nasze aktualne oferty rekrutacyjne

Miejsce pracy: POLSKA

Centrum Obsługi Powypadkowej COP "Codex" Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów na stanowisko: Konsultant / Radca ds. Odszkodowań Specjalista ds. powypadkowej obsługi szkód osobowych - szkody na zdrowiu po wypadkach drogowych i innych - powstałe w innych okolicznościach losowych.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami przedsiębiorczymi, prezentującymi wysoki poziom umiejętności społecznych - konsekwentnie dążącymi do wyznaczonego sobie celu.

Działalność nasza polega na pomocy Poszkodowanym w wypadkach (komunikacyjnych, w gospodarstwach rolnych, w pracy i in.) w zakresie uzyskania dla nich należnego im odszkodowania z TU sprawcy zdarzenia.

Oczekujemy zgłoszeń od osób posiadających doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, odszkodowawczej [ posiadamy preferencyjne zasady współpracy dla Specjalistów z firm z branży o tym samym profilu działalności ].

Gwarantujemy:

  • najwyższy standard świadczonych usług, poparty 15 - letnim doświadczeniem w branży
  • bardzo wysoki poziom zadowolenia Klienta, naszej baza zakończonych postępowań liczy ponad 20 tysięcy Klientów
  • odszkodowanie adekwatne do odniesionych obrażeń
  • profesjonalne - nieszablonowe, indywidualne podejście do sprawy każdego Poszkodowanego. Wychodzimy z założenia, że każda sprawa jest diametralnie inna od pozostałych - zgłoszenie roszczenia do TU poprzedzone jest wnikliwą zdrowotno-finansową analizą
  • terminowość wypłat wynagrodzeń dla naszych współpracowników,
  • korzystne warunki finansowe
  • nienormowany czas pracy (ważne: PRACA NIE JEST NA TZW. "ETAT"),
  • zadowolenie i pełna satysfakcja z wykonywanej pracy

Praca z nami może być traktowana jako główne źródło utrzymania - lub też jako  bardzo dochodowe zajęcie dodatkowe. Możliwe warianty współpracy: Umowa Agencyjna ( własna działalność gospodarcza ) lub umowa / zlecenie.

Praca nie jest na tzw. "etat".

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • wysokiej kultury osobistej
  • odpowiedzialności
  • aktywności i samodzielności
  • sprawnej i niezawodnej komunikacji interpersonalnej

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży odszkodowawczej

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z osobą poszkodowaną w wypadku,
  • Przedstawienie możliwości uzyskania adekwatnego do zaistniałych okoliczności odszkodowania,
  • Przygotowanie niezbędnych dokumentów pozwalających umocować pełnomocnika prawnego.

Wyślij swoje zgłoszenie

Zakres:

  • Rekrutacja doradców – specjalistów ds.odszkodowań / konsultantów, trafna ocena kompetencji kandydata  i wdrożenie do zawodu
  • Odpowiedzialność za realizację celów jakościowych, rekrutacyjnych
  • Raportowanie wyników pracy, współpraca z zarządem spółki

 Wymagania:

  • Udokumentowane, min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży odszkodowawczej
  • Chęć podejmowania wyzwań, nastawienie na cele, wysokie zaangażowanie
  • Znajomość metod i narzędzi rekrutacyjnych
  • Potrzeba osiągania sukcesów
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie min. średnie
  • Akceptacja aktywności zawodowej poza miejscem zamieszkania

Oferujemy:

  • Karierę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Bezpośredni kontakt z zarządem, wsparcie merytoryczne
  • Motywacyjny system wynagrodzeń: wynagrodzenie stałe oraz premiowe
  • Laptop, zwrot kosztów reprezentacji

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne