Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Śmierć bliskiej osoby w wypadku to najgorsze wydarzenie w życiu każdego człowieka. Tak wielkiej straty nie jest w stanie już nic zrekompensować. Wielkiej pustki powstałej po śmierci ukochanego człowieka nie jest prosto wypełnić. Nasza kancelaria, dzięki wieloletniemu doświadczeniu wie jak wielką tragedię przeżywają rodziny zmarłych w wypadku. Od 10 lat godnie reprezentujemy ich interesy w uzyskiwaniu jak najwyższych świadczeń odszkodowawczych. Żadna rodzina nie powinna zapominać, że odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej jest im zgodnie z literą prawa należne. Uzyskane pieniądze mogą pomóc pewniej spoglądać w przyszłość.

Uzyskując odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby z Codex masz pewność wywalczenia najwyższej możliwej stawki

Kancelaria odszkodowawcza Codex uzyskuje odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej z polis OC sprawcy. W sytuacji gdy nie posiadał on ważnej polisy lub nie został ustalony zwracamy się z roszczeniem do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Nasi klienci płacą nam jedynie za sukces. Nie pobieramy opłat wstępnych, a jedynie prowizje po zakończonym postępowaniu odszkodowawczym. Codex pomoże Ci uzyskać:

- zadośćuczynienie za poniesiony ból i cierpienie

- odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej (mające na celu poprawę pogorszonej sytuacji finansowej)

- zwrot kosztów godnego pochówku

- rentę dla najbliższej rodziny zmarłego

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych. Nasi specjaliści za darmo przeanalizują sprawę i odpowiedzą jakie odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej jest należne.

Dlaczego odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby z Codex? Gwarantujemy profesjonalne podejście oraz kompleksową opiekę

Samodzielne staranie się o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby przeważnie okazuje się być mało skuteczne. W tak ciężkim okresie, w jakim aktualnie się znajdujesz, może być ono również niezwykle problematyczne, ponieważ uzyskanie tego typu świadczenia finansowego wymaga od Ciebie nie tylko pełnego zaangażowania związanego z formalnościami, ale też posiadania choćby minimalnej wiedzy na temat obowiązującego w Polsce prawa odszkodowawczego. Komu należy się odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej? Ile powinno wynosić zadośćuczynienie? Jaka dokumentacja powinna zostać dostarczona do towarzystwa ubezpieczeniowego oraz co zrobić w przypadku, kiedy zmarły nie posiadał ważnej polisy? Na te oraz inne kluczowe pytania odpowiedzą specjaliści, którzy są zatrudnieni w kancelarii Codex. Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, jakie będzie maksymalnie odzwierciedlało Twoją sytuację życiową. Prezentowana tutaj oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zaniżaniu stawek przez podmioty odpowiedzialne za wypłatę takich świadczeń. Stoimy na straży podstawowych wartości, dlatego to właśnie w Codex uzyskasz pełne wsparcie na każdym etapie postępowania. Zajmiemy się tym, co najistotniejsze.

Codex o wysokim odszkodowaniu za śmierć osoby bliskiej wie wszystko. Teraz pora na Ciebie! Zobacz, co wpływa na wysokość świadczenia!

O tym, czy roszczenie o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby w tragicznym wypadku jest zasadne, każdorazowo decyduje towarzystwo ubezpieczeniowe lub po prostu polisa na życie, jaką wcześniej zawarł zmarły. Co w przypadku, jeżeli sprawca tragicznego zdarzenia nie został ustalony lub bliski nie posiadał dokumentu ubezpieczeniowego OC? Wówczas, jako doświadczeni eksperci, kierujemy sprawę do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, skąd również jesteśmy w stanie zdobyć dla Ciebie możliwie wysokie odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej. O sumie za takie świadczenia decyduje chociażby stopień pokrewieństwa, dokładne okoliczności śmierci bądź nawet objętość dokumentacji, dostarczonej przez poszkodowanego na etapie postępowania. Warto zapamiętać, że niektóre rodzaje śmierci wykluczone są z wypłaty pieniędzy bliskiemu (mowa tutaj np. o śmierci samobójczej). Prawnicy z kancelarii Codex posiadają rozbudowaną wiedzę oraz wiele lat doświadczenia na współczesnej scenie prawniczo-odszkodowawczej. Bez dodatkowych kosztów i kruczków prawnych pomożemy Ci uzyskać wysokie odszkodowanie za śmierć bliskiego.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne