Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Wypowiadamy wojnę nierzetelnym wycenom odszkodowania za śmierć siostry!

Towarzystwa ubezpieczeniowe, czyli podmioty odpowiedzialne za wyliczenie oraz wypłacenie świadczenia na konto osoby poszkodowanej w wyniku straty siostry, często stosują różne sztuczki, których zadaniem jest maksymalne zmniejszenie wysokości rekompensaty finansowej rodzeństwu. Jest to niestety bardzo popularna praktyka. Podobnie, jak odrzucenie prośby o odszkodowanie za śmierć siostry z powodu braku prawnych przesłanek do otrzymania takiej zapomogi. Taka decyzja nie oznacza jednak końca walki o sprawiedliwe pieniądze, które przecież Ci się należą! Razem z kancelarią Codex możesz bowiem otrzymać rzetelnie wycenione odszkodowanie za śmierć nie tylko siostry, ale również i brata czy innego, członka rodziny. Stoimy na straży absolutnie podstawowych wartości ludzkich i standardów branży prawniczo-odszkodowawczej. Posiadamy także wieloletnie doświadczenie w takich dochodzeniach. To dlatego współpracując z kancelarią Codex Odszkodowania możesz mieć stuprocentową pewność pozytywnego finału sprawy!

Codex oferuje poszkodowanym kompleksową opiekę prawniczą. Wysokie odszkodowanie za śmierć siostry nie kryje przed nami tajemnic

Doskonale rozumiemy, w jak trudnym czasie aktualnie się znajdujesz. Okres żałoby z pewnością nie będzie sprzyjał załatwieniu wszelkich formalności związanych ze złożeniem do towarzystwa ubezpieczeniowego roszczenia o odszkodowanie za śmierć siostry. Nie musisz się jednak martwić. Ciężar kompletowania dokumentacji, przesłania ich do podmiotu odpowiedzialnego za ustalanie wysokości świadczenia oraz ewentualne negocjacje z towarzystwem ubezpieczeniowym zawsze bierzemy na własne barki. To właśnie taki czynnik doceniany jest przez naszych dotychczasowych Klientów. Już w trakcie pierwszego, zupełnie darmowego spotkania, profesjonalnie doradzamy oraz podpowiadamy, jakie kroki należy uczynić, aby odszkodowanie za śmierć siostry rzeczywiście było rzetelnie wyliczone. Interesuje nas wyłącznie sprawiedliwe świadczenie. Podczas codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim sprawdzonymi praktykami, które gwarantują nam okazałe sukcesy. O wysokie odszkodowanie za śmierć siostry ubiegamy się od kilkunastu lat. Zaufaj nam!

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne
Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o.sp.k. Opinie z ekomi-pl.com