Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Wystarczy chwila i kolizja drogowa gotowa. Niestety codzienny pośpiech to jedna z głównych przyczyn wypadków komunikacyjnych.  Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowanie z OC sprawcy kolizji za uszczerbek na zdrowiu i straty majątkowego. Nasza pomoc jest skierowana do poszkodowanych (kierowców, pasażerów. Rowerzystów, pieszych, motocyklistów) w wypadkach komunikacyjnych, a także rodzin, które straciły bliskich na skutek wypadków drogowych.

Od kogo dochodzić odszkodowania?

Podmiotem zobowiązanym do wypłaty świadczeń odszkodowawczych jest ubezpieczyciel, u którego sprawca wykupił polisę OC. Jeśli nie posiadał on ważnej polisy lub nie został ustalony dochodzenie roszczeń jest możliwe od Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Codex w imieniu Klientów uzyskuje:

- odszkodowanie obejmujące zwrot kosztów poniesionych na leczenie, zakup leków, rehabilitację, konsultacje specjalistyczne, opatrunki, opiekę osób trzecich, sprzęt ortopedyczny, zakup protezy, dowóz do placówek medycznych

- wyrównanie z tytułu utraconego dochodu – to świadczenie skierowane do osób, które na skutek wypadku musiały zrezygnować z pracy zarobkowej

- zwrot kosztów potrzebnych na przekwalifikowanie zawodowe

- renta wyrównawcza – to świadczenie mające na celu wyrównanie utraconego dochodu, gdy poszkodowany nie może trwale podjąć pracy zarobkowej

- renta na zwiększone potrzeby – ma na celu pokrycie kosztów przeznaczonych na leczenie i opiekę

Dlaczego warto uzyskiwać odszkodowanie z OC sprawcy z Codex?

Wysokie odszkodowanie z OC sprawcy kolizji  możesz uzyskać dzięki współpracy z Codex. Dlaczego warto nas wybrać?

- Płacisz za sukces – nie pobieramy opłat wstępnych, a rozliczamy się jedynie prowizją po skutecznym uzyskaniu odszkodowania.

- Nie zawieramy ugody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym bez Twojej zgody

- Szczycimy się bardzo wysoką skutecznością

- Współpracujemy z najlepszymi prawnikami

- Wypłacamy odszkodowanie w ciągu 14 dni od otrzymania środków

- Otrzymujesz dedykowanego opiekuna

- Możesz korzystać z leczenia w partnerskich Placówkach Medycznych

- Uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie rzeczowe i osobowe 

Kolizja drogowa nie musi przekreślać Twoich życiowych planów! Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych i dowiedz się o jakie odszkodowanie z OC sprawcy kolizji możemy dla Ciebie zawalczyć.

Odszkodowanie z OC sprawcy kolizji a zaniżanie stawek. Rozwiązujemy najpopularniejsze problemy!

W zdecydowanej większości przypadków odszkodowanie z OC sprawcy kolizji, wyliczone przez towarzystwo ubezpieczeniowe, może rażąco odbiegać od rzeczywistych stawek i ogólnie przyjętych standardów w tego typu działaniu. To dość powszechny problem, z którym spotykamy się niemalże na każdym kroku. Na każdym kroku próbujemy także z nim walczyć. Kolizja nie musi oznaczać dla Ciebie zaniżonego świadczenia finansowego i niekończącej się walki o należne Ci pieniądze. Jako niekwestionowani eksperci, udowadniamy to przy każdej współpracy. Jesteśmy doświadczonymi prawnikami, przed którymi wysokie odszkodowanie z OC sprawcy kolizji nie kryje żadnych tajemnic. Działamy kompleksowo oraz profesjonalnie, dzięki temu z kancelarią Codex możesz liczyć na godne pieniądze i sprawiedliwie wyliczoną szkodę. Taki rezultat będzie priorytetem dla naszego zespołu. Dążymy do tego, aby nieszczęśliwe wydarzenie, a za takie właśnie musi być uznana kolizja drogowa, miało pozytywny finał. Sprawdź to już teraz na własnej skórze.

Chcesz uzyskać wysokie odszkodowanie z OC sprawcy kolizji? Zadbaj o dokumentację

Podstawą do wyliczenia sumy świadczenia finansowego za każdym razem będzie dokumentacja dostarczona do towarzystwa ubezpieczeniowego. Po stronie osoby poszkodowanej za obowiązek należy uznać skompletowanie wszelkiego rodzaju materiału dowodowego, opinii lekarskich bądź nawet kosztorysów i faktur, związanych z usunięciem szkód oraz leczeniem specjalistycznym. Im więcej rzetelnej dokumentacji zostanie przedstawione ubezpieczycielowi, tym większa szansa na sprawiedliwe odszkodowanie z OC sprawcy kolizji. Nie wiesz o jakich materiałach mowa? Nie musisz się martwić. Nasi doświadczeni prawnicy już podczas pierwszego spotkania profesjonalnie doradzą oraz podpowiedzą, jakie dokumenty warto posiadać przy sobie, aby móc liczyć na godne pieniądze od towarzystwa ubezpieczeniowego. Niestety, zaniżanie stawek to dość powszechny problem. Tak samo jak całkowite odrzucenie roszczenia. Dbając o każdy szczegół w dochodzeniu tego typu świadczeń zminimalizujesz ryzyko negatywnego finału każdej sprawy!

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne