Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat świadczy skuteczną pomoc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Nasza kancelaria to zespół najlepszych specjalistów w branży. Szczycimy się bogatym doświadczeniem i skutecznością  w reprezentacji poszkodowanych na terenie całego kraju. Uzyskujemy wysokie odszkodowanie za śmierć brata w wypadku samochodowym. Wiemy jak wielkiego cierpienia doświadcza rodzeństwo po tak dotkliwej stracie. Nasza kancelaria świadczy kompleksową reprezentacją prawną, ograniczając tym samym udział rodziny w postępowaniu do niezbędnego minimum. Decydując się na współpracę z Codex otrzymujesz:

- indywidualnego doradcę

- kompleksową analizą sprawy

- rzetelne skompletowanie dokumentacji odszkodowawczej

- pomoc profesjonalnego negocjatora

- wsparcie prawnika

- bieżący monitoring prawidłowego przebiegu postępowania

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex szczyci się swoją skutecznością. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a jedynie prowizję po skutecznym rozwiązaniu sprawy.

Odszkodowanie za śmierć brata w wypadku samochodowym – o jaką kwotę możesz się ubiegać

Roszczenie odszkodowawcze po tragicznej śmierci brata ma na celu zrekompensowanie doznanej krzywdy psychicznej. To w gestii poszkodowanego leży rzetelne udowodnienie więzi jaka łączyła go z bratem. Podejmując współpracę z Codex otrzymujesz profesjonalną pomoc w skompletowaniu skutecznej dokumentacji i wniosków odszkodowawczych. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w negocjacjach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Wypracowane przez nas mechanizmy przynoszą szybkie efekty. Uzyskiwane przez nas odszkodowanie za śmierć brata w wypadku samochodowym zawsze oscyluje w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej analizy sprawy, nasi specjaliści określą o jakie odszkodowanie możemy się dla Ciebie ubiegać.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne
Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o.sp.k. Opinie z ekomi-pl.com