Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat świadczy skuteczną pomoc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Nasza kancelaria to zespół najlepszych specjalistów w branży. Szczycimy się bogatym doświadczeniem i skutecznością  w reprezentacji poszkodowanych na terenie całego kraju. Uzyskujemy wysokie odszkodowanie za śmierć brata w wypadku samochodowym. Wiemy jak wielkiego cierpienia doświadcza rodzeństwo po tak dotkliwej stracie. Nasza kancelaria świadczy kompleksową reprezentacją prawną, ograniczając tym samym udział rodziny w postępowaniu do niezbędnego minimum. Decydując się na współpracę z Codex otrzymujesz:

- indywidualnego doradcę

- kompleksową analizą sprawy

- rzetelne skompletowanie dokumentacji odszkodowawczej

- pomoc profesjonalnego negocjatora

- wsparcie prawnika

- bieżący monitoring prawidłowego przebiegu postępowania

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex szczyci się swoją skutecznością. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a jedynie prowizję po skutecznym rozwiązaniu sprawy.

Odszkodowanie za śmierć brata w wypadku samochodowym – o jaką kwotę możesz się ubiegać

Roszczenie odszkodowawcze po tragicznej śmierci brata ma na celu zrekompensowanie doznanej krzywdy psychicznej. To w gestii poszkodowanego leży rzetelne udowodnienie więzi jaka łączyła go z bratem. Podejmując współpracę z Codex otrzymujesz profesjonalną pomoc w skompletowaniu skutecznej dokumentacji i wniosków odszkodowawczych. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w negocjacjach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Wypracowane przez nas mechanizmy przynoszą szybkie efekty. Uzyskiwane przez nas odszkodowanie za śmierć brata w wypadku samochodowym zawsze oscyluje w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej analizy sprawy, nasi specjaliści określą o jakie odszkodowanie możemy się dla Ciebie ubiegać.

Kancelaria Codex gwarantuje Ci profesjonalną pomoc. Odszkodowanie za śmierć brata pozostaw w naszych rękach

Odszkodowanie za śmierć bliskiej Ci osoby to dość popularne roszczenie składane do towarzystw ubezpieczeniowych. Sprawiedliwie wysokie pieniądze za utratę członka rodziny może dziś uzyskać nie tylko rodzic czy dziecko, ale również i rodzeństwo. W tej kategorii kompleksowo wyjaśniamy wszystkie zagadnienia związane z tak trudnym tematem, jakim jest odszkodowanie za śmierć brata w wypadku samochodowym. Mimo tragicznych okoliczności, nie możesz zapominać o prawach, jakie przysługują osobie poszkodowanej. Czy do ich egzekwowania powinieneś posiadać wiedzę na temat obowiązującego w Polsce prawa odszkodowawczego? Zdecydowanie nie. W zdecydowanej większości przypadków wystarczy się zgłosić do wykwalifikowanych ekspertów. Nie musisz ich szukać daleko. Zapraszamy do kontaktu. Już podczas pierwszego spotkania ocenimy Twoje szanse na wywalczenie wysokiego świadczenia. Co ważne, całkowicie bezpłatnie. Bez dodatkowych opłat przeanalizujemy każdy problem!

Odszkodowanie za śmierć brata a koszty. Kancelaria Codex działa profesjonalnie

Niestety. Zauważalna większość osób nawet nie wie, że zadośćuczynienie za śmierć brata wyliczone przez towarzystwo ubezpieczeniowe może być znacząco zaniżone! Interwencja ekspertów w takim przypadku będzie nieunikniona. Nie musisz się jej obawiać. Kancelaria Codex działa transparentnie oraz uczciwie. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, nie generujemy dodatkowych wydatków w trakcie trwania umowy. Naszym priorytetem będzie uzyskanie sprawiedliwego odszkodowania za śmierć brata w relatywnie krótkim czasie. Doskonale rozumiemy, że uzyskane w ten sposób sumy okazują się konieczne do rozpoczęcia nowego etapu w życiu – już bez najbliższej osoby. I chociaż śmierć brata nie może zostać wynagrodzona pieniędzmi, dołożymy wszelkich starań, aby Twoja kwota była wyliczona maksymalnie sprawiedliwie. Jeżeli masz problemy ze złożeniem roszczenia lub decyzja towarzystwa ubezpieczeniowego pozostawia wiele do życzenia, zgłoś się do Codex!

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne