Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Wystarczy zaledwie chwila, by na skutek wypadku stracić możliwość dalszej realizacji życiowych planów. Niestety wypadki odbijają duże piętno na zdrowiu poszkodowanych, którzy przez brak środków są skazywani na tkwienie w kolejkach do lekarzy specjalistów. Nie warto odbierać sobie możliwości szybkiego powrotu do zdrowia. Wysokie odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu to szansa na szybki powrót do życia sprzed wypadku. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex ma bogate doświadczenie w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań z OC sprawcy. Wiemy jak istotne jest posiadanie środków pieniężnych na leczenie powypadkowe.

Zadzwoń i ustal bezpłatnie wysokość odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu!

Często dzwoniący do nas poszkodowani pytają jak firmy ubezpieczeniowe ustalają wysokość odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. Towarzystwa Ubezpieczeniowe na podstawie zgromadzonej dokumentacji medycznej i ustalonych tabel, norm określają stopień uszkodzenia ciała poszkodowanego. W wielu przypadkach powoływana jest specjalna komisja lekarska, która orzeka, czy poszkodowany rokuje na poprawę. Należy nadmienić, że obrażenia ciała poniesione w wypadku klasyfikowane są jako długotrwałe i stałe. Te pierwsze określają naruszenie organizmu na okres przekraczający 6 miesięcy, ale rokujący na dalszą poprawę. Stały uszczerbek to uszkodzenia ciała, które nie rokują na poprawę i trwale upośledzają zdolność prawidłowego funkcjonowania.

Nasza kancelaria posiada doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań za uszczerbek na zdrowiu ze wszystkich polis (NNW i OC).

Codex to gwarancja fachowej reprezentacji i wysokiego odszkodowania

Wielu poszkodowanych w skutek nierzetelnie zgromadzonej dokumentacji odbiera sobie szanse na wysokie odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje najwyższe stawki odszkodowań powypadkowych. Jak pokazują nasze statystyki średnia wysokość świadczenia odszkodowawczego wywalczonego przez naszą kancelarię wynosi 58 tys. zł! Jesteśmy skuteczni, dlatego rozliczamy się jedynie prowizją pobieraną po zakończonym postępowaniu odszkodowawczym. Codex nie pobiera żadnych opłat wstępnych. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych i ustal wysokość odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, jaką możemy dla Ciebie uzyskać.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne