Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Wystarczy zaledwie chwila, by na skutek wypadku stracić możliwość dalszej realizacji życiowych planów. Niestety wypadki odbijają duże piętno na zdrowiu poszkodowanych, którzy przez brak środków są skazywani na tkwienie w kolejkach do lekarzy specjalistów. Nie warto odbierać sobie możliwości szybkiego powrotu do zdrowia. Wysokie odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu to szansa na szybki powrót do życia sprzed wypadku. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex ma bogate doświadczenie w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań z OC sprawcy. Wiemy jak istotne jest posiadanie środków pieniężnych na leczenie powypadkowe.

Zadzwoń i ustal bezpłatnie wysokość odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu!

Często dzwoniący do nas poszkodowani pytają jak firmy ubezpieczeniowe ustalają wysokość odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. Towarzystwa Ubezpieczeniowe na podstawie zgromadzonej dokumentacji medycznej i ustalonych tabel, norm określają stopień uszkodzenia ciała poszkodowanego. W wielu przypadkach powoływana jest specjalna komisja lekarska, która orzeka, czy poszkodowany rokuje na poprawę. Należy nadmienić, że obrażenia ciała poniesione w wypadku klasyfikowane są jako długotrwałe i stałe. Te pierwsze określają naruszenie organizmu na okres przekraczający 6 miesięcy, ale rokujący na dalszą poprawę. Stały uszczerbek to uszkodzenia ciała, które nie rokują na poprawę i trwale upośledzają zdolność prawidłowego funkcjonowania.

Nasza kancelaria posiada doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań za uszczerbek na zdrowiu ze wszystkich polis (NNW i OC).

Codex to gwarancja fachowej reprezentacji i wysokiego odszkodowania

Wielu poszkodowanych w skutek nierzetelnie zgromadzonej dokumentacji odbiera sobie szanse na wysokie odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje najwyższe stawki odszkodowań powypadkowych. Jak pokazują nasze statystyki średnia wysokość świadczenia odszkodowawczego wywalczonego przez naszą kancelarię wynosi 58 tys. zł! Jesteśmy skuteczni, dlatego rozliczamy się jedynie prowizją pobieraną po zakończonym postępowaniu odszkodowawczym. Codex nie pobiera żadnych opłat wstępnych. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych i ustal wysokość odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, jaką możemy dla Ciebie uzyskać.

Dlaczego o odszkodowanie zdrowotne z OC sprawcy warto ubiegać się razem z Codex?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Jesteśmy doświadczonymi prawnikami, którzy stoją na straży podstawowych wartości w branży prawniczo-odszkodowawczej. Naszym głównym celem są sprawiedliwie wyliczone świadczenia z tytułu uszczerbku na zdrowiu. Dokładamy także wszelkich starań, aby przyznawane Ci pieniądze zasiliły Twoje konto bankowe. Wiemy, w jak trudnym okresie życiowym znajdujesz się po wypadku. Długotrwałe oczekiwanie na decyzję towarzystwa ubezpieczeniowego, niekończące się negocjacje i ryzyko doprowadzenia finału sprawy na wokandę sądową mogą generować u Ciebie dodatkowe dawki stresu. Nie pozwolimy na to. Cały ciężar prowadzenia postępowania o odszkodowanie zdrowotne z OC sprawcy bierzemy na swoje barki. Przestrzegamy absolutnych standardów walki o możliwe wysokie sumy. Jesteśmy przy tym bardzo skuteczni, co tylko potwierdzają pozytywne opinie wielu tysięcy zadowolonych Klientów. Dołącz do grona zadowolonych i zobacz, że wysokie odszkodowanie z OC sprawcy za uszczerbek na zdrowiu jest możliwe.

Odszkodowanie z OC za uszczerbek na zdrowiu w Codex. Zobacz, w jaki sposób działamy!

Każdy zgłaszany do nas problem zostanie rozpatrzony w sposób maksymalnie indywidualny. To właśnie taki czynnik stoi za spektakularnymi sukcesami naszej kancelarii. W szeroko rozumianej branży odszkodowawczej działamy od kilkunastu lat i doskonale wiemy, jakie są oczekiwania oraz potrzeby osób Poszkodowanych w wypadkach. Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu z OC sprawcy powinno być wysokie oraz wypłacone w krótkim terminie. Każdy Klient zasługuje także na profesjonalne wsparcie oraz doradztwo na wszystkich etapach postępowania. Już na pierwszym spotkaniu o OC odszkodowanie zdrowotne doradzimy, jakie dokumenty przedstawić przed TU oraz ocenimy szansę na uzyskanie relatywnie dużego świadczenia finansowego. Bierzemy na siebie również ciężar prowadzenia negocjacji. Działamy w pełni transparentnie. Ukryte opłaty czy nawet zwiększone koszty? Nie u nas. Zweryfikuj to już teraz. Ucierpiałeś w wypadku? Nie wiesz jak się do tego zabrać albo Ubezpieczyciel nie wypłacił odszkodowania? A może zasądzona suma rażąco odbiega od współczesnych standardów? Zapraszamy do współpracy!

Twój czas jest dla nas najcenniejszy. Uzyskujemy adekwatne do skutków zdarzenia odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

Czas to pieniądz? Również się z tym zgadzamy. Zwłaszcza w tak podbramkowych sytuacjach, z jakimi spotykają się ofiary wypadków komunikacyjnych o różnym charakterze. W zdecydowanej większości przypadków tak nieszczęśliwe wydarzenie wymaga błyskawicznego rozpoczęcia nie tylko specjalistycznego leczenia, ale także i rehabilitacji. To oczywiście dodatkowe koszty, dlatego właśnie dbamy o to, aby odszkodowanie uszczerbek na zdrowiu znalazło się na Twoim koncie w relatywnie krótkim czasie. Posiadając komplet wymaganej dokumentacji oraz zdolności niezwykle skutecznych negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi, pracownicy kancelarii Codex są w stanie rozwiązać zgłoszony przez Ciebie problem Warto podkreślić, że samodzielne ubieganie się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu przeważnie wyklucza tak ekspresowe działanie!

Wysokość odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. Co decyduje o przyznanej sumie?

Takich czynników jest naprawdę wiele. Jako niedoświadczona jeszcze osoba musisz wiedzieć, że towarzystwa ubezpieczeniowe podczas oceny sytuacji biorą pod uwagę nie tylko rozmiar krzywdy, ale również czas potencjalnego leczenia i objętość dokumentacji. Co dokładnie należy dostarczyć do ubezpieczyciela, aby odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu było adekwatne do szkody? O tym powiemy Ci na pierwszym, spotkaniu konsultacyjnym, bądź podczas rozmowy telefonicznej / on-line. Zgłoś do nas swój problem, a rzetelnie ocenimy szanse na powodzenie w dochodzeniu takich roszczeń. Samodzielne ubieganie się o dodatkowe finanse może być jasnym sygnałem dla podmiotu odpowiedzialnego za wypłacenie pieniędzy, aby zastosować kilka ze swoich popularnych sztuczek. Zaniżanie wysokości odszkodowania śmiało nazywamy już codziennością. Codex do tego nie dopuści. Jeżeli wystąpił poważny uszczerbek na zdrowiu odszkodowanie powinno być sprawiedliwe. Dopilnujemy tego!

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne