Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowanie za śmierć

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Strata ukochanej osoby w wypadku przynosi niewiarygodne cierpienie. Nic nie jest w stanie wypełnić pustki po członku rodziny. My wiemy jak ciężki jest to dla Państwa czas. Dlatego prowadząc negocjacje z ubezpieczycielem o godne odszkodowanie za śmierć bliskiego ograniczamy udział rodziny do niezbędnego minimum. Podpisując umowę z Centrum Obsługi Powypadkowej Codex zyskują Państwo obsługę na najwyższym poziomie wraz z kompleksową reprezentacją na każdym etapie sprawy.

Straciłeś w wypadku ukochaną osobę? Z nami uzyskasz wysokie odszkodowanie za śmierć

Straty ukochanej osoby nie zrekompensują żadne środki finansowe. Należne jednak odszkodowanie z OC za śmierć pozwoli Państwu pewniej spoglądać w przyszłość. Nasi specjaliści doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z przebiegiem postępowania. Konsultacje odszkodowawcze oferowane przez Codex są całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące. Wystarczy napisać lub zadzwonić, a nasi doradcy służą fachową i rzetelną obsługą.

Odszkodowanie za śmierć – kto jest zobowiązany do wypłaty środków?

Kancelaria Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowania za śmierć bliskich. Podmiotem odpowiedzialnym do wypłaty świadczenia odszkodowawczego i zadośćuczynienia jest zawsze ubezpieczyciel u którego sprawca wypadku wykupił polisę OC. W sytuacjach gdy nie został on ustalony lub nie posiadał ważnego OC zwracamy się o wypłatę świadczeń do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Odszkodowanie z OC za śmierć jest należne rodzinie i najbliższym zmarłego. Z nami mogą Państwo zawalczyć o następujące roszczenia odszkodowawcze:

- zadośćuczynienie za śmierć – to świadczenie pieniężne mające na celu próbę rekompensaty za poniesiony ból i cierpienie . Przysługuje wszystkim osobom, którym zmarły był bliski, niekoniecznie spokrewnionym lub spowinowaconym.

- odszkodowanie – rodzina, która po śmierci bliskiego znalazła się w trudnej sytuacji finansowej może ubiegać się o odszkodowanie. To świadczenie obejmuje najbliższą rodzinę zmarłego. W przypadku dalszych krewnych możliwa jest wypłata jednorazowego świadczenia, gdy zmarły wspierał ich finansowo.

- renta – w sytuacjach, gdy zmarły był jedynym żywicielem rodziny bliscy mogą ubiegać się o wypłatę renty.

- zwrot kosztów pogrzebu – jest to świadczenie odszkodowawcze mające na celu zapewnienie zmarłemu godnego pochówku.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnej analizy sprawy. Nasi specjaliści odpowiedzą jakie odszkodowanie za śmierć jest Państwu należne. Kancelaria Codex jest skuteczna, a nasze honorarium pobieramy jedynie po uzyskaniu dla Państwa godnego odszkodowania.

Kancelaria Codex gwarantuje pomoc w tym trudnym dla Ciebie czasie. Uzyskujemy wysokie odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

Świetnie rozumiemy, że utrata najbliższej Ci osoby to niezwykle traumatyczne zdarzenie, które często wywraca życie osoby poszkodowanej do góry nogami. W tym ciężkim okresie nie możesz jednak zapominać o swoich prawach. Zwłaszcza, jeżeli śmierć żony, męża, dziecka bądź rodzica była efektem tragicznego w skutkach wypadku. Co prawda takiej straty nigdy nie można wycenić finansowo, ale środki pozyskane w ramach zadośćuczynienia za śmierć umożliwiają powolny powrót do nowej codzienności z odpowiednim zabezpieczeniem gotówkowym. Jako eksperci z wieloma latami doświadczenia we współczesnej branży prawniczo-odszkodowawczej gwarantujemy, że nie pozostawimy Cię samego. Wspólnymi siłami doprowadzimy do wypłaty sprawiedliwego oraz godnego świadczenia pieniężnego z tytułu OC sprawcy. Jeżeli nie został on ustalony, zwracamy się z prośbą o rekompensatę tragicznej śmierci do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. W każdym z tych wypadków jesteśmy maksymalnie skuteczni. Możesz zaufać naszym prawnikom. Nie musisz nam jednak wierzyć na słowo. Zweryfikuj pozytywne komentarze Klientów, którzy jak dotychczas otrzymali wysokie odszkodowanie z OC za śmierć najbliższych członków rodziny.

Formalności zostaw nam. Godne odszkodowanie za śmierć to nasza specjalność!

Ubieganie się o świadczenie finansowe po śmierci najbliższego członka rodziny przeważnie jest niezwykle czasochłonnym i żmudnym zajęciem. Wymaga ono skompletowania odpowiedniej dokumentacji negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym bądź innym podmiotem odpowiedzialnym za wypłacenie tego typu świadczenia. Doskonale wiemy, że znajdujesz się aktualnie w niezwykle ciężkim okresie. Prawdopodobnie najtrudniejszym w Twoim życiu. Ubieganie się o odszkodowanie za śmierć wymaga poświęcenia ogromnej ilości czasu, którego zwyczajnie może Ci brakować. Już teraz zgłoś się do naszej kancelarii Codex. Jak dotychczas rozwiązaliśmy tysiące podobnych do Twojego problemów. Działamy profesjonalnie, skutecznie oraz transparentnie. Odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby powinno być wyliczone na sprawiedliwym oraz godnym poziomie. Dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało! Bez konieczności angażowania Klientów, co stanowi dla Ciebie olbrzymi komfort w tak trudnym czasie.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne