Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Miałeś wypadek i doznałeś uszczerbku na zdrowiu? Nie wiesz na jakie odszkodowanie masz szansę? Skorzystaj z kalkulatora odszkodowań stworzonego przez Codex. Oferowane przez nas rozwiązanie z dużą precyzją określa wysokość należnego odszkodowania. Wystarczy odpowiedzieć na szereg pytań, a kalkulator sam wskaże w podsumowaniu świadczenie, które jest Ci należne. To najdokładniejszy kalkulator odszkodowań dostępny bezpłatnie w internecie.

Najlepszy kalkulator odszkodowań – określ precyzyjne swoje odszkodowanie

 

kalkulator-odszkodowania-2-1.jpg

 

Kalkulator odszkodowania

 

W przypadku pytań dotyczących profesjonalnego dochodzenia odszkodowań za uszczerbek na zdrowiu i zadośćuczynienia za poniesione krzywdy zachęcamy do skorzystania z naszych bezpłatnych konsultacji. Nasi specjaliści po przeanalizowaniu sprawy bezpłatnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią skuteczną ofertę dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Wysokość odszkodowania zależy od skutecznej reprezentacji. Nie narażaj się na rażąco niskie świadczenie odszkodowawcze. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat reprezentuje poszkodowanych na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 20 tys. klientów!

Upewnij się, że wysokość odszkodowania została wyliczona w sposób maksymalnie rzetelny

Z przykrością obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na ponowne przeanalizowanie sprawy, gdzie towarzystwo ubezpieczeniowe zaproponowało mocno zaniżone odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Nie musisz godzić się na warunki ustalane przez podmiot odpowiedzialny za wypłacanie takich świadczeń. Zwłaszcza, że coraz częściej nie są one adekwatne do rozmiaru krzywdy. Jako doświadczeni prawnicy udostępniamy Tobie specjalistyczny kalkulator, umożliwiający szacunkowe sprawdzenie, czy wysokość odszkodowania na pewno została obliczona poprawnie. To nic nie kosztuje. Podobnie jak druga opcja rozwiązywania podobnych problemów – zupełnie darmowa konsultacja z doświadczonym ekspertem. Doskonale wiemy, jak obliczyć wysokość odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu i chętnie pomożemy Ci omijać nierzetelne towarzystwa ubezpieczeniowe. Takich w ostatnich latach jest niestety sporo, a odsetek Klientów pokrzywdzonych przez tego typu podmioty tylko rośnie. Kancelaria Codex stoi na straży zachowywania wysokich standardów w branży odszkodowawczej. Nie pozwolimy, aby Twoje świadczenie było rażąco niskie!

Ile dokładnie powinna wynieść wysokość odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu?

Na takie pytanie bardzo ciężko odpowiedzieć w sposób zero-jedynkowy. Oczywiście mowa tutaj o stawianiu konkretnych liczb bez dokładnego przeanalizowania sprawy. Zauważmy, że rozmiar odniesionej krzywdy w wypadku nigdy nie będzie identyczny w porównaniu z innymi pozornie bliźniaczymi sytuacjami. Każde towarzystwo ubezpieczeniowe i każda kancelaria odszkodowawcza w sposób indywidualny podchodzą do tematu obliczenia wysokości odszkodowania. Bez utartych wcześniej schematów, ponieważ w polskim prawie cywilnym nie istnieje taryfikator, który mówi o dokładnych wysokościach tego typu odszkodowania / zadośćuczynienia. Zwłaszcza, że często może być to krzywda niemajątkowa, czyli np. uszkodzenia mechaniczne ciała, śmierć bliskiego czy straty moralne. Jak na doświadczonych specjalistów przystało, po analizie Twojego problemu jesteśmy w stanie pokazać, ile powinna wynosić wysokość odszkodowania wyliczonego w sprawiedliwy sposób. Swoją wiedzą oraz wieloletnią praktyką pomożemy Ci dojść do wcześniej określonych kwot. Udzielamy pełnego wsparcia na każdym etapie postępowania odszkodowawczego, dzięki czemu unikasz nierzetelnych wycen, proponowanych przez współczesne towarzystwa ubezpieczeniowe.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne