Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowanie z OC sprawcy

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Wypadek może mieć kolosalny wpływ na życie poszkodowanego. Często jeden moment potrafi pokrzyżować wszystkie życiowe plany i odebrać zdrowie. Powrót do stanu sprzed wypadku może zdecydowanie ułatwić wysokie odszkodowanie z OC sprawcy wypadku.

Komu należy się odszkodowanie z OC?

Świadczenie to przysługuje każdemu poszkodowanemu, który nie był sprawcą wypadku. Każdy uczestnik feralnego zdarzenia, który nie przyczynił się całkowicie do niego może złożyć swoje roszczenie do ubezpieczyciela u którego sprawca wykupił polisę OC. O odszkodowanie nie może ubiegać się sprawca wypadku.

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych nie jest jednak proste. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że firmy ubezpieczeniowe potrafią rażąco zaniżyć wysokość odszkodowania z OC sprawcy. Bez odpowiedniej wiedzy prawnej i zdolności negocjacyjnych wywalczenie godnego odszkodowania może być trudne. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowanie z OC sprawcy dla swoich Klientów. Z doświadczonym prawnikiem u boku możesz uzyskać nawet o 70% wyższą kwotę. Decydując się na współpracę z Codex otrzymujesz:

- fachową ocenę rozmiaru szkody

- rzetelne skompletowanie niezbędnej dokumentacji

- reprezentację na każdym etapie sprawy

- doradztwo indywidualnego specjalisty

- pomoc prawną

- bieżące monitorowanie postępów w sprawie

- wypłata odszkodowania z OC sprawcy w ciągu 14 dni od wpływu środków

Jesteśmy skuteczną kancelarią odszkodowawczą, dlatego z wszystkim Klientami rozliczamy się honorarium pobieranym po uzyskaniu odszkodowania. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Szczycimy się 99% skutecznością w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań na terenie całego kraju.

O jakie odszkodowanie z oc sprawcy możesz się ubiegać?

Codex uzyskuje następujące świadczenia odszkodowawcze:

- odszkodowanie za szkodę rzeczową

- odszkodowanie za szkodę osobową

- wyrównanie z tytułu utraconego dochodu

- renta wyrównawcza

- zadośćuczynienie za krzywdy psychiczne i fizyczne

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych lub osobistych z naszymi przedstawicielami terenowymi (m. in. Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin i inne)

Jakie odszkodowanie z OC sprawcy? Nie musisz znać wszystkich procedur. Wystarczy przekazać sprawę Codex - Profesjonalnemu Pełnomocnikowi

Powypadkowe odszkodowanie z OC sprawcy to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych opcji uzyskiwania należnych Ci pieniędzy po tragicznych w skutkach wydarzeniach na drodze. Tego typu świadczenie dotyczy nie tylko poszkodowanych kierowców oraz pasażerów, ale również i pieszych czy rowerzystów. W skrócie? Wszystkich uczestników ruchu drogowego, który ucierpieli w wypadku z nieswojej winy. Żeby uzyskać sprawiedliwie wysokie odszkodowania z OC, niezbędna będzie specjalistyczna wiedza prawnicza, której jednak nie musisz posiadać podczas współpracy z kancelarią CODEX. Godna wypłata odszkodowania z OC sprawcy to specjalność dla wszystkich naszych prawników. Wszelkiego rodzaju procedury, wymagania oraz formalności nie stanowią dla problemów. Doskonale wiemy, czego oczekują nasi Klienci. Świetnie rozumiemy także, jak działają towarzystwa ubezpieczeniowe. To właśnie dlatego wysokie odszkodowanie z OC jest specjalnością ekspertów zatrudnianych w CODEX. W tego typu sprawach możesz nam zaufać!

Rozwiązujemy wszystkie kwestie problematyczne związane z odszkodowaniami z OC sprawcy

O ile wszystkim naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie już na etapie toczącego się procesu o odszkodowania OC, tak należy zauważyć, że priorytetową większość pracy powinieneś wykonać już na samym miejscu wypadku (jeśli to możliwe). To najbardziej problematyczna kwestia, ponieważ nawet drobne zaniedbanie przy kompletowaniu dokumentacji może powodować odrzucenie roszczenia lub mocne zaniżenie sumy wypłaconych pieniędzy. Ważne jest uzyskanie protokołu policyjnego bądź oświadczenia sprawcy. Zwracamy szczególną uwagę także na zbieranie dokumentacji medycznej, skierowań, poświadczeń oraz faktur. Niezwykle często w stresie dochodzi do pozornie małych potknięć, które mogą mieć masę negatywnych skutków w przyszłości. Wypłata ubezpieczenia z tak popularnego świadczenia, jakim jest odszkodowanie OC sprawcy, wymaga profesjonalnego podejścia nie tylko ze strony specjalistów-prawników, ale również i samych osób poszkodowanych. Bez odpowiedniej współpracy ciężko mówić o sukcesie, za jaki trzeba uznać wywalczenie godnych, rzetelnie wyliczonych pieniędzy. Koniec z zaniżonymi świadczeniami z tytułu polisy OC.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne