Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Śmierć ukochanej osoby w wypadku komunikacyjnym to niewiarygodna strata dla każdego człowieka. Smutek i cierpienie towarzyszące później jest wprost nie do opisania. Bliscy osób zmarłych w tych trudnych chwilach zapominają o swoich prawach. Należy bezwzględnie podkreślić, że przysługuje im odszkodowanie za śmierć  w wypadku komunikacyjnym. Uzyskane środki finansowe mogą pozwolić poszkodowanemu na pewniejsze spoglądanie w przyszłość.

Odszkodowanie za śmierć w wypadku – do kogo skierować roszczenie?

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex już od 10 lat pomaga w skutecznym dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych za śmierć bliskiego w wypadku samochodowym. Podmiotem, który jest zobowiązany do wypłaty odszkodowania jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe u którego sprawca nabył polisę OC. W przypadku jej braku lub nie ustalenia sprawcy zdarzenia istnieje możliwość zgłoszenia roszczenia do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Należy podkreślić, że to po stronie poszkodowanego leży udowodnienie silnej więzi jaka łączyła go ze zmarłym bliskim. Tylko na podstawie rzetelnie skompletowanej dokumentacji i merytorycznych negocjacji ubezpieczyciel może wypłacić znaczne odszkodowanie.

Codex to gwarancja wypłaty wysokiego odszkodowania w krótkim czasie

Brak odpowiedniej wiedzy w zakresie dochodzenia odszkodowań może skutkować drastycznie zaniżonym odszkodowaniem. Nie warto bez odpowiednich umiejętności negocjacyjnych występować do ubezpieczyciela ze swoim roszczeniem. Codex posiada bogate doświadczenie w skutecznej reprezentacji klientów na terenie całego kraju. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz:

– kompleksową obsługę prawną

– wsparcie doświadczonego negocjatora

– rzetelną pomoc w kompletowaniu dokumentacji

– bieżący monitoring postępów w sprawie

– pomoc prawnika

Nasza kancelaria szczyci się wysoką skutecznością, dlatego nasi Klienci płacą jedynie za efekt. Nasz model rozliczeniowy jest przejrzysty, pobieramy prowizję po skutecznym zakończeniu postępowania. U nas nie płacisz żadnych opłat wstępnych. Skorzystaj z bezpłatnej analizy sprawy i dowiedz się jakie odszkodowanie za śmierć w wypadku możesz z nami uzyskać.

Wysokie odszkodowanie za śmierć w wypadku a wszystkie kwestie problematyczne

Nie ma co ukrywać. Odszkodowanie za śmierć w wypadku komunikacyjnym to zdecydowanie jedno z najpopularniejszych roszczeń. Uzyskanie godziwych pieniędzy za utratę osoby bliskiej w tego typu zdarzeniu nie będzie jednak bajecznie proste. Jako poszkodowany musisz bowiem dbać o poprawność składanej dokumentacji. Ważna jest również objętość materiału przedstawianego przed towarzystwem ubezpieczeniowym. Udowodnienie rodzaju więzi rodzinnej, szkód powstałych w wyniku tak tragicznego zgonu lub chociażby samo potwierdzenie wypadku czy dokumentacja zebrana w miejscu zdarzenia... Przyda tutaj się wiedza prawnicza, której prawdopodobnie jeszcze nie posiadasz. Nie musisz! Wszystkim zajmiemy się my – kancelaria Codex. Już na pierwszym, zupełnie bezpłatnym spotkaniu omawiamy szanse na wysokie odszkodowanie za śmierć w wypadku samochodowym. Powiemy, jakie kroki należy poczynić oraz kompleksowo pomożemy w ich realizacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, któremu możesz zaufać!

Zaniżone odszkodowanie za śmierć w wypadku to popularne zjawisko

Z którym jako doświadczona kancelaria odszkodowawcza czynnie i skutecznie walczymy. Jeśli podejrzewasz, że Twoje odszkodowanie za śmierć w wypadku samochodowym bądź innym wydarzeniach komunikacyjnych zostało mocno zaniżone, zgłoś się do nas. Codex - doświadczeni prawnicy od wielu lat zmagają się z tego typu problemami. Pomożemy Ci przygotować nie tylko odpowiednie dokumenty, ale staniemy również w obronie osoby poszkodowanej. Prezentowana tu oferta walki o wysokie odszkodowanie za śmierć w wypadku komunikacyjnym obejmuje skuteczne negocjacje z towarzystwem ubezpieczeniowym lub w razie konieczności przeprowadzenie procesu sądowego. Rozwiązujemy także sytuacje, w których podmiot odpowiedzialny za wypłatę świadczenia zdecydował się odrzucić roszczenie. A warto podkreślić, że tego typu radykalne kroki przeważnie wynikają z błędnej analizy sprawy przez ubezpieczyciela lub po prostu z braku rzetelności takiego organu. Z pewnością nie pozostawimy Ciebie samego.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne
Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o.sp.k. Opinie z ekomi-pl.com