Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Śmierć ukochanej osoby w wypadku komunikacyjnym to niewiarygodna strata dla każdego człowieka. Smutek i cierpienie towarzyszące później jest wprost nie do opisania. Bliscy osób zmarłych w tych trudnych chwilach zapominają o swoich prawach. Należy bezwzględnie podkreślić, że przysługuje im odszkodowanie za śmierć  w wypadku komunikacyjnym. Uzyskane środki finansowe mogą pozwolić poszkodowanemu na pewniejsze spoglądanie w przyszłość.

Odszkodowanie za śmierć w wypadku – do kogo skierować roszczenie?

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex już od 10 lat pomaga w skutecznym dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych za śmierć bliskiego w wypadku samochodowym. Podmiotem, który jest zobowiązany do wypłaty odszkodowania jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe u którego sprawca nabył polisę OC. W przypadku jej braku lub nie ustalenia sprawcy zdarzenia istnieje możliwość zgłoszenia roszczenia do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Należy podkreślić, że to po stronie poszkodowanego leży udowodnienie silnej więzi jaka łączyła go ze zmarłym bliskim. Tylko na podstawie rzetelnie skompletowanej dokumentacji i merytorycznych negocjacji ubezpieczyciel może wypłacić znaczne odszkodowanie.

Codex to gwarancja wypłaty wysokiego odszkodowania w krótkim czasie

Brak odpowiedniej wiedzy w zakresie dochodzenia odszkodowań może skutkować drastycznie zaniżonym odszkodowaniem. Nie warto bez odpowiednich umiejętności negocjacyjnych występować do ubezpieczyciela ze swoim roszczeniem. Codex posiada bogate doświadczenie w skutecznej reprezentacji klientów na terenie całego kraju. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz:

– kompleksową obsługę prawną

– wsparcie doświadczonego negocjatora

– rzetelną pomoc w kompletowaniu dokumentacji

– bieżący monitoring postępów w sprawie

– pomoc prawnika

Nasza kancelaria szczyci się wysoką skutecznością, dlatego nasi Klienci płacą jedynie za efekt. Nasz model rozliczeniowy jest przejrzysty, pobieramy prowizję po skutecznym zakończeniu postępowania. U nas nie płacisz żadnych opłat wstępnych. Skorzystaj z bezpłatnej analizy sprawy i dowiedz się jakie odszkodowanie za śmierć w wypadku możesz z nami uzyskać.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne
Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o.sp.k. Opinie z ekomi-pl.com