Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Wypadek komunikacyjny może odmienić życie poszkodowanego. Chwila pośpiechu, nieuwagi i nasze wszystkie plany mogą ulec zniszczeniu. Każdego dnia wiele osób staje się uczestnikami kolizji drogowych, które skutecznie odciskają piętno na ich zdrowiu i psychice. W szybkim powrocie do życia sprzed wypadku może pomóc wysokie odszkodowanie z OC sprawcy wypadku.

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny komu się należy?

Roszczenie odszkodowawcze przysługuje każdemu poszkodowanemu w wypadku komunikacyjnym m. in. pieszemu, rowerzyście, motocykliście, kierowcy, pasażerowi. O odszkodowanie po wypadku drogowym może ubiegać się każdy kto nie przyczynił się w znacznym stopniu do zdarzenia. O świadczenie odszkodowawcze może ubiegać się także rodzina poszkodowanego, która na skutek wypadku straciła bliskiego. Roszczenie to nie przysługuje tylko sprawcy wypadku.

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie po wypadku drogowym?

Negocjacje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym nie są zadaniem prostym. Jak pokazuje praktyka w wielu przypadkach samodzielne dochodzenie odszkodowania od sprawcy wypadku skutkuje zaniżeniem jego wysokości. Brak wiedzy i nieznajomość technik negocjacyjnych skutecznie zamyka nam drogę do uzyskania wysokich świadczeń. Jeśli nie czujemy się na siłach i nie posiadamy odpowiedniego doświadczenia, warto skorzystać z usług doświadczonej kancelarii odszkodowawczej. Wysokie odszkodowanie po wypadku drogowym jest Ci należne, skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnej i ciesz się ze środków na swoim koncie.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje godne odszkodowanie po wypadku drogowym dla swoich Klientów. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz:

- kompleksową obsługę prawną

- osobistego doradcę

- reprezentację we wszystkich czynnościach związanych ze sprawą

- możliwość skorzystania z leczenia w zaprzyjaźnionych placówkach medycznych

Jesteśmy skuteczni nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie to prowizja pobierana po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Wypadek drogowy, samochodowy nie musi przekreślać życiowych planów. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych i dowiedz się o jakie odszkodowanie po wypadku drogowym możemy dla Ciebie zawalczyć.

Wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym z OC to nasza specjalność!

To nie ulega żadnej wątpliwości. Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny to najpopularniejsze świadczenie finansowe, o jakie ubiegamy się dla osób Poszkodowanych. Robimy to od naprawdę wielu lat, dlatego jako osoba Poszkodowana możesz mieć stuprocentową pewność, że wywalczone dla Ciebie odszkodowanie z OC sprawcy wypadku będzie sprawiedliwie wysokie! Rzetelność sposobu wyliczenia należnych Ci pieniędzy przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe w większości przypadków pozostawia wiele do życzenia. Doskonale rozumiemy, że odszkodowanie po wypadku drogowym może okazać się jednym źródłem finansowania leczenia lub rehabilitacji, czyli kroków niezwykle często niezbędnych do powrotu do pełni sił. Jesteśmy doświadczonymi ekspertami. Pomagamy w przygotowaniu wymaganej przez ubezpieczyciela dokumentacji bądź też proponujemy skuteczne negocjacje, które umożliwiają wywalczenie godnych pieniędzy w ramach odszkodowania z OC sprawcy wypadku. Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Codex. Działamy na terenie całej Polski!

Każdą ofiarę wypadku komunikacyjnego otoczymy profesjonalną opieką. Z nami uzyskasz należne Ci odszkodowanie!

Wypadek drogowy, po którym możesz ubiegać się o odszkodowanie, może mieć różny charakter. Mowa tutaj nie tylko o poszkodowanych w postaci kierowców bądź pasażerów samochodu, ale też o pieszych i rowerzystach. Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny należy się każdej osobie, która ucierpiała w wyniku przykrego incydentu na jezdni. Nie chcesz, aby tego typu proces ciągnął się długimi miesiącami? Zgłoś się do kancelarii Codex, gdzie od wielu lat dbamy o szybkie oraz godne wypłaty z towarzystw ubezpieczeniowych. Odszkodowanie od sprawcy wypadku może trafić do Ciebie nawet w ciągu kilkudziesięciu dni. Koniec z zaniżaniem sumy świadczenia. Codex gwarantuje kompleksowe usługi, realizowane przez bardzo doświadczonych specjalistów. Tylko u nas rozwiążesz swój problem także online. Skorzystaj z nowoczesnej aplikacji internetowej i zgłoś chęć ubiegania się o odszkodowanie bez konieczności wychodzenia z domu. Obowiązujące w Polsce prawo nie kryje przed nami tajemnic. Tak samo, jak temat odszkodowanie z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne