Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex to kancelaria odszkodowawcza, która od 10 lat zajmuje się profesjonalną obsługą wszystkich rodzajów szkód. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta po uzyskaniu wysokiego i godnego odszkodowania. Stawiamy na profesjonalizm, a także skuteczne i szybkie działanie. Codex posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań odszkodowawczych na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 20 tys. zadowolonych klientów. Szczycimy się 99% skutecznością w prowadzonych sprawach z zakresu odzyskiwania odszkodowań.

Dochodzenie odszkodowań – do kogo skierowana jest oferta Codex?

Nasze usługi kierujemy do wszystkich osób poszkodowanych w wypadkach m. in. kierowców, pasażerów, motocyklistów, rowerzystów. Pomagamy wszystkim, którzy nie przyczynili się do powstania wypadku.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych telefonicznych konsultacji odszkodowawczych lub osobistego spotkania z naszymi przedstawicielami terenowymi (m. in. Warszawa, Poznań, Rzeszów, Kraków, Poznań, Opole i inne). Odzyskiwanie odszkodowań z Codex to gwarancja sukcesu, sprawdź niezobowiązująco naszą ofertę! Nasi specjaliści po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu przedstawią Ci możliwości dochodzenia roszczeń i przybliżoną wysokość odszkodowania.

Nasza kancelaria jest skuteczna dochodzenie odszkodowań odbywa się na zasadzie „efektu”. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a nasze honorarium stanowi prowizja pobierana po skutecznym uzyskaniu wysokiego odszkodowania. Ogromną zaletą Codex jest prosty i przejrzysty sposób działania. Nasza umowa nie zawiera żadnych „kruczków”, prowadzenie sprawy dla naszych klientów odbywa się bez ponoszenia nakładów finansowych.

Nie zwlekaj z odzyskiwaniem odszkodowań – czas nie działa na Twoją korzyść!

W sferze postępowań odszkodowawczych okres przedawnienia wynosi 3 lata, w szczególnych przypadkach może być przedłużony do nawet 20 lat. Nie należy jednak zwlekać z dochodzeniem odszkodowań. Czas nie działa na korzyść Klienta, niepotrzebna zwłoka może mieć negatywny wpływ na materiał dowodowy w sprawie. Przedłużanie podjęcia decyzji o odzyskiwaniu odszkodowań może skutkować obniżeniem jego wysokości. Dlatego nie zwlekaj i zgłoś się do specjalistów Codex. Dowiedz się o jakie pieniądze możemy dla Ciebie zawalczyć. Wstępna analiza sprawy i przedstawienie oferty jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące! Nie odbieraj sobie szansy na wysokie odszkodowanie z OC i AC. Dochodzenie odszkodowań nie musi być trudne, nasi specjaliści wyręczą Cię we wszystkich formalnościach.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne