Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Zarząd


Grzegorz Ludera

Grzegorz Ludera

Prezes Zarządu

g.ludera@codex.org.p
Zakres merytoryczny:

 

Jestem współzałożycielem, aktualnie większościowym udziałowcem oraz Prezesem Zarządu Centrum Obsługi Powypadkowej Codex w Rzeszowie. Studiowałem socjologię i ukończyłem studia na Wydziale Prawa Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie. Jestem przedsiębiorcą od 1997 r. Wśród moich zainteresowań ważne miejsce zajmuje działalność lotnicza, w tym paralotniarstwo, jestem aktywnym członkiem struktur Aeroklubu Rzeszowskiego. 

Pasjonuję się psychologią behawioralną, psychologią holistyczną, ezoteryką i podnoszeniem świadomości. Od 15 lat jestem miłośnikiem wschodnich kultur medycznych: Ayurvedy oraz Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Posiadam certyfikat II stopnia Jiva Institute Faridabad Indie.

Propaguję zdrowy i świadomy styl życia.

Agnieszka Zańczak-Ludera

Agnieszka Zańczak-Ludera

Wiceprezes Zarządu

finanse@codex.org.pl
Zakres merytoryczny:

 

W Centrum Obsługi Powypadkowej Codex pracuję od początku istnienia firmy, odpowiadam za Dział Finansowy. Posiadam wieloletnie doświadczenie menedżerskie, które zdobyłam na różnych stanowiskach branży ubezpieczeniowej.

Ukończyłam studia na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej. W czasie kariery zawodowej ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu finansów oraz psychologii i komunikacji interpersonalnej. Jestem certyfikowanym Coachem ICI i Practitionerem in the Art of NLP.

Lubię pracę w zespole, kontakt z ludźmi. Interesuję się kulturą i medycyną Wschodu, szczególnie ajurwedą. Z wielką przyjemnością podróżuję, uprawiam jogę oraz tai chi. Wśród moich pasji jest również psychologia i coaching, często sięgam po lekturę z tych dziedzin.

Krzysztof Najda

Krzysztof Najda

Wiceprezes Zarządu

k.najda@codex.org.pl
Zakres merytoryczny:

 

W Centrum Obsługi Powypadkowej Codex pracuję od 2009 roku na stanowisku Wiceprezesa Zarządu.

Ukończyłem studia na Wydziale Prawa w Rzeszowskiej Szkole Wyższej WSPiA.

Jako reprezentant COP CODEX jestem współzałożycielem Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych, w której pełnię funkcję Wiceprezesa Zarządu. Izba jest organizacją samorządową, która od 2010 roku stoi na straży dobrych praktyk w branży odszkodowawczej oraz aktywnie uczestniczy w pracach nad kształtem ustawowych regulacji dotyczących tego rynku.

Największą satysfakcją z wykonywanej pracy są dla mnie podziękowania od zadowolonych klientów, kierowane do kancelarii po zakończeniu poszczególnych spraw.

W wolnych chwilach relaksuję się przy grach komputerowych, a w czasie wakacji amatorsko wędkuję.