Zaniżone odszkodowania po wypadku to zmora dla wielu poszkodowanych. Niestety firmy ubezpieczniowe potrafią drastycznie obniżać przyznawane roszczenia odszkodowawcze. Bez odpowiedniego doświadczenia skuteczne negocjacje z ubezpieczycielem stają się praktycznie niemożliwe. Nie warto skazywać się na brak środków, tak potrzebnych przy leczeniu powypadkowym. Centrum Obsługi CODEX od 8 lat skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowania po wypadku na terenie całego kraju. Z nami uzyskasz nawet o 70% wyższe odszkodowanie popwypadkowe, niż działając samodzielnie.

CODEX to sztab doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia rzetelnie reprezentują Klientów. Możesz liczyć na naszą pomoc jeśli:

  • miałeś wypadek
  • ubezpieczyciel nie wypłacił Ci odszkodowania
  • ubezpieczyciel zaniżył wysokość należnego Ci odszkodowania
  • straciłeś w wypadku bliską osobę

Wysokie odszkodowanie po wypadku to możliwość szybkiego powrotu do zdrowia.

CODEX dla swoich Klientów uzyskuje:

  • Odszkodowanie – jednorazowe świadczenie pieniężne, które ma na celu pokrycie wszelkich kosztów poniesionych na leczenie, zakupów leków i rehabilitację. Odszkodowanie ma na celu też zrekompensowanie strat materialnych poniesionych na skutek tego zdarzenia. Dodatkowo odszkodowanie ma umożliwić powrót do życia zawodowego i może pokrywać przekwalifkowanie lub przeszkolenie zawodowe.
  • Odszkodowanie za utracony dochód – wielu poszkodowanych na skutek wypadku musi zrezygnować z pracy. Poszkodowani mają prawo ubiegać się o rekompensatę z tytułu utraconego dochodu.
  • Renta – poszkodowani mogą starać się o rentę wyrównawczą. Świadczenie to ma na celu pokrycie kosztów z tytułu zwiększonych potrzeb na opiekę medyczną i leczenie.
  • Zadośćuczynienie – to rekompensata za poniesione krzywdy fizyczne i psychiczne. Firma ubezpieczeniowa jest zobowiążana do wypłaty zadośćuczynienia za poniesiony ból i cierpienie.

Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji telefonicznych lub osobistego spotkania z naszymi przedstawicielami terenowymi m. in. Warszawa, Rzeszów, Lublin, Kraków, Poznań. Odszkodowanie wypadkowe nie musi być utrapieniem. Skorzystaj z pomocy CODEX i ciesz się szybkim  wpływem środków na konto. Rozliczamy się prowizją tylko po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.