Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Zaniżone odszkodowania po wypadku to zmora dla wielu poszkodowanych. Niestety firmy ubezpieczeniowe potrafią drastycznie obniżać przyznawane roszczenia odszkodowawcze. Bez odpowiedniego doświadczenia skuteczne negocjacje z ubezpieczycielem stają się praktycznie niemożliwe. Nie warto skazywać się na brak środków, tak potrzebnych przy leczeniu powypadkowym. Centrum Obsługi Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowania po wypadku na terenie całego kraju. Z nami uzyskasz nawet o 70% wyższe odszkodowanie powypadkowe, niż działając samodzielnie.

Codex to sztab doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia rzetelnie reprezentują Klientów. Możesz liczyć na naszą pomoc jeśli:

- miałeś wypadek

- ubezpieczyciel nie wypłacił Ci odszkodowania

- ubezpieczyciel zaniżył wysokość należnego Ci odszkodowania

- straciłeś w wypadku bliską osobę

Uzyskujemy sprawiedliwe odszkodowania po wypadku. Zapraszamy za kulisy naszej pracy

Kwestia uzyskania odpowiednio wysokiego odszkodowania po wypadku może spędzać Ci sen z powiek. Doskonale to rozumiemy. Przecież aktualnie walczysz o środki finansowe, które niezwykle często są niezbędne do rozpoczęcia specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. To niezbędne kroki, umożliwiające pełny powrót do wcześniejszej sprawności bądź chociażby odzyskanie częściowej formy, jaką osoba poszkodowana wykazywała się przed nieszczęśliwym wydarzeniem. W trosce o Twoje zadowolenie, skutecznie walczymy o sprawiedliwe odszkodowanie po wypadku. Kancelaria CODEX wykorzystuje wyłącznie legalne oraz zweryfikowane metody negocjacji z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Dzięki temu możemy pochwalić się spektakularnymi sukcesami. Mowa tutaj nie tylko o pozytywnym zakończeniu sprawy w drodze polubownej, nasze sukcesy na wokandzie zasługują na uwagę zainteresowanych na terenie całego kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby odszkodowania po wypadku trafiały do reprezentowanych przez na Klientów relatywnie szybko. To nasz priorytet.

Bez dobrego skompletowania dokumentacji odszkodowanie po wypadku nie będzie możliwe!

O tym powinna wiedzieć każda osoba, która miała tragiczny w skutkach wypadek. Towarzystwo Ubezpieczeniowe podczas oceny wysokości świadczenia dla poszkodowanego bierze pod uwagę nie tylko rozmiar szkody, ale przede wszystkim dokumentację, jaka została dołączona do Twojej sprawy. Wszelkiego rodzaju wypisy ze szpitala, potwierdzenia leczenia specjalistycznego czy nawet faktury bezpośrednio powiązane z koniecznością odwiedzenia gabinetów lekarskich... Wszystko to powinno zostać odpowiednio zaprezentowane przed Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Drobne zaniechanie w dokumentacji może sprawić, że odszkodowanie po wypadku nie zostanie przyznane lub jego wysokość będzie odbiegała od sprawiedliwej. Chcesz wiedzieć, jakie poświadczenia warto mieć przygotowane? Znamy odpowiedź na to pytanie! Już podczas pierwszego spotkania czy rozmowy telefonicznej powiemy, jakie dokumenty pozytywnie wpłyną na ocenę wystawioną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Do trudnego tematu, jakim jest odszkodowanie po wypadku, podchodzimy maksymalnie rzetelnie. Potwierdza to chociażby możliwość obsługiwania Klientów całkowicie online. To w trosce o Twoją wygodę uruchomiliśmy taką usługę!

Wysokie odszkodowanie po wypadku to możliwość szybkiego powrotu do zdrowia.

Codex dla swoich Klientów uzyskuje:

- Odszkodowanie – jednorazowe świadczenie pieniężne, które ma na celu pokrycie wszelkich kosztów poniesionych na leczenie, zakupów leków i rehabilitację. Odszkodowanie ma na celu też zrekompensowanie strat materialnych poniesionych na skutek tego zdarzenia. Dodatkowo odszkodowanie ma umożliwić powrót do życia zawodowego i może pokrywać przekwalifikowanie lub przeszkolenie zawodowe.

- Odszkodowanie za utracony dochód – wielu poszkodowanych na skutek wypadku musi zrezygnować z pracy. Poszkodowani mają prawo ubiegać się o rekompensatę z tytułu utraconego dochodu.

- Renta – poszkodowani mogą starać się o rentę wyrównawczą. Świadczenie to ma na celu pokrycie kosztów z tytułu zwiększonych potrzeb na opiekę medyczną i leczenie.

- Zadośćuczynienie – to rekompensata za poniesione krzywdy fizyczne i psychiczne. Firma ubezpieczeniowa jest zobowiązana do wypłaty zadośćuczynienia za poniesiony ból i cierpienie.

Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji telefonicznych lub osobistego spotkania z naszymi przedstawicielami terenowymi m. in. Warszawa, Rzeszów, Lublin, Kraków, Poznań i inne. Odszkodowanie wypadkowe nie musi być utrapieniem. Skorzystaj z pomocy Codex i ciesz się szybkim  wpływem środków na konto. Rozliczamy się prowizją tylko po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.

 

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne