Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Wielu poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych doznaje obrażeń w obrębie kręgosłupa szyjnego. Niestety jest to niezwykle uciążliwy uszczerbek na zdrowiu, który skutecznie utrudnia codzienne funkcjonowanie nawet przez długi okres czasu. Nasze doświadczenie w branży odszkodowawczej pozwala nam skutecznie dochodzić odszkodowania za skręcenie kręgosłupa szyjnego. Roszczenia odszkodowawcze za uszczerbek na zdrowiu to nasza specjalność. Na przełomie 10 lat działalności udało nam się wywalczyć odszkodowania dla ponad 20 tys. Klientów.

Odszkodowanie za skręcenie kręgosłupa szyjnego - kto zapłaci?

Każdy poszkodowany w wypadku komunikacyjnym nie będący jego sprawcą ma prawo dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia za doznane krzywdy. Do wypłaty tych świadczeń zobowiązane jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe u którego sprawca wypadku wykupił polisę OC. W sytuacjach gdy nie został on ustalony lub nie posiadał ważnego dokumentu OC roszczenie odszkodowawcze należy skierować do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Nasza kancelaria już wielokrotnie uzyskiwała wysokie odszkodowanie z OC sprawcy za skręcenie kręgosłupa szyjnego. Z nami możesz dochodzić:

– odszkodowania za skręcenie kręgosłupa w odcinku szyjnym,

– zadośćuczynienia za ból i cierpienie fizyczne, psychiczne,

– zwrotu kosztów leczenia, leków, rehabilitacji i konsultacji,

– wyrównania z tytułu zmniejszonego dochodu,

– renty wyrównawczej,

– środków potrzebny do przekwalifikowania zawodowego.

Na jakie odszkodowanie możesz liczyć? Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz, a nasi specjaliści bezpłatnie przeanalizują sprawę i przygotują niezobowiązującą propozycję rozwiązania. Nie zwlekaj i dowiedz się jaka kwota jest Ci należna w ramach odszkodowania za skręcenie kręgosłupa szyjnego.

Dlaczego warto wybrać CODEX?

Jesteśmy skuteczni, nasi Klienci płacą nam jedynie za efekt. Prowizję pobieramy dopiero po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Nie narażamy poszkodowanych na dodatkowe koszty. Nasza kancelaria to połączenie wiedzy i doświadczenia gwarantujące uzyskanie wysokiego odszkodowania.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne
Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o.sp.k. Opinie z ekomi-pl.com