Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Strata bliskiego na skutek wypadku jest niezwykle traumatycznym przeżyciem. Nic tak jednak nie przytłacza człowieka jak śmierć ukochanego rodzica. Powstałej pustki już nic nie jest w stanie wypełnić. Dzieci w tym trudnym czasie często zapominają o swoich prawach, a wśród nich o roszczeniach odszkodowawczych. Należy bezwzględnie podkreślić, że każde dziecko, które straciło w wypadku rodzica ma prawo do dochodzenia odszkodowania za śmierć.

Ile wynosi odszkodowanie za śmierć? O jakie środki możemy dla Ciebie zawalczyć

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex skutecznie od 10 lat pomaga uzyskiwać jak najwyższe odszkodowanie za śmierć rodzica. Negocjacje z ubezpieczycielem nie są zadaniem prostym do realizacji. Nasi specjaliści wykazują się w czasie postępowania wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Każdy doradca wkłada maksimum zaangażowania w prowadzone sprawy odszkodowawcze. Nie wiesz o jaką kwotę możesz się ubiegać? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych i dowiedz się ile wynosi odszkodowanie za śmierć rodzica w Twojej sprawie. Nasza bogata praktyka pozwala nam niezwykle dokładnie wyceniać szkody. Zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania niezobowiązująco i bezpłatnie.

Dlaczego warto uzyskiwać odszkodowanie za śmierć rodzica z Codex?

Codex świadczy kompleksową obsługę spraw odszkodowawczych. U nas płacisz jedynie za sukces, a prowizja pobierana jest po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Nie pobieramy opłat wstępnych i nie obciążamy naszych Klientów żadnymi kosztami dodatkowymi. Z nam zawalczysz o:

– zadośćuczynienie

– odszkodowanie

– rentę

– zwrot kosztów pogrzebu

Odszkodowanie za śmierć rodzica, czyli ułatwione wejście w nową rzeczywistość

Niestety, tragiczne wypadki chodzą po ludziach, a utrata rodzica w takiej sytuacji będzie ogromnym ciosem wymierzonym w dziecko. I to niezależnie od wieku potomków. W tym trudnym dla Ciebie okresie nie możesz zapominać o prawach, jakie przysługują dziecku, które straciło rodzica. Mowa tutaj o naprawdę wysokich rekompensatach pieniężnych. Mimo, iż nawet najwyższe odszkodowanie za śmierć rodzica nie będzie w stanie wynagrodzić bólu, cierpienia oraz pustki, kancelaria Codex nie pozwoli pozostać na lodzie w trakcie życiowego zakrętu. Kompleksową opieką prawną obdarzymy każdego Klienta, zgłaszającego swój problem do naszej firmy. Rynek odszkodowawczy znamy na wylot, to właśnie dlatego możemy zaproponować profesjonale podejście do sprawy oraz finalną gwarancję wypłaty sprawiedliwego świadczenia. Śmierć rodzica a odszkodowanie to tematy, które niezwykle ciężko połączyć. Nie musisz się jednak tym martwić. Ciężar załatwiania formalności czy negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym bierzemy na siebie, abyś Ty mógł w spokoju przeżywać ten ciężki okres żałoby. Wymaga on od Ciebie pełnego skupienia. Bynajmniej nie na dokumentacji czy wizytach u ubezpieczyciela, a takie kroki często towarzyszą tego typu postępowaniom.

Brak rzetelności w wycenach świadczenia, czyli główny problem osób poszkodowanych

Ile wynosi odszkodowanie za śmierć rodzica? Takie pytanie bardzo często zadawane jest w trakcie pierwszego, zupełnie darmowego spotkania ze specjalistami z kancelarii Codex lub kontaktu on-line. Odpowiedź nigdy nie będzie zero-jedynkowa, ponieważ wysokość świadczenia uzależniona jest od wielu czynników, które znane są jedynie profesjonalnym pełnomocnikom. Niezależnie od okoliczności oraz objętości zebranej przez Ciebie dokumentacji, nasi eksperci dołożą wszelkich starań, aby świadczenie za śmierć rodzica było godne oraz sprawiedliwie wyliczone. W zdecydowanej większości przypadków takie świadczenia umożliwiają pozostałym bliskim na przetrwanie tego najtrudniejszego okresu w życiu, w nowej rzeczywistości. Już bez najważniejszych osób. Rozwiązywanie problemów z nierzetelnymi wycenami szkody niemajątkowej to nasza specjalność. Boisz się, że zostanie przyznane Ci zaniżone świadczenie? A może jest już po fakcie i otrzymałeś przerażająco niską sumę lub nawet informację o odrzuceniu roszczenia? Zapraszamy na konsultację już teraz – wybierz jej formę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Świadczymy bowiem profesjonalną pomoc zarówno stacjonarnie, jak i online!

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne