Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex świadczy kompleksową pomoc prawną wszystkim poszkodowanym w wypadkach przy pracy. Nasi specjaliści z dużymi sukcesami od 10 lat skutecznie reprezentują interesy Klientów dochodząc godnego odszkodowania .

Odszkodowanie – komu przysługuje?

Świadczenie odszkodowawcze  przysługuje każdemu poszkodowanym, który posiadał legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenia. Dodatkowo w ograniczonym stopniu ubezpieczeniem ZUS objęci są też członkowie rodziny pracownika. W staraniach o jednorazowe odszkodowanie  bardzo istotne jest, by zdarzenie, w którym brał udział poszkodowany wpisywało się w ramy wypadku przy pracy. Głównym warunkiem jest, by feralne zdarzenie miało charakter nagły i było spowodowane przyczyną zewnętrzną mającą związek z realizacją poleceń służbowych. Odszkodowanie  obejmuje też czas, w którym pracownik pozostaje w dyspozycji pracodawcy, lecz znajduje się pomiędzy siedzibą firmy, a miejscem realizacji obowiązków służbowych.

Codex uzyskuje w krótkim czasie wysokie odszkodowania powypadkowe dla wypadków w pracy

Wielu poszkodowanych na skutek wypadków przy pracy boi się dochodzić swoich roszczeń. Jest to podejście  niewłaściwe, bowiem w wypadkach, w których pracownik nie zawinił odszkodowanie wypłacane jest należne. Codex pomaga uzyskiwać:

- jednorazowe odszkodowanie

- zadośćuczynienie za poniesione krzywdy

Nasza kancelaria szczyci się wysoką skutecznością plasującą się na poziomie 99%. Nasz model rozliczeniowy jest przejrzysty i prosty dla klienta. Codex pobiera prowizję po zakończonym skutecznie postępowaniu odszkodowawczym. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i nie obarczamy klienta zbędnymi kosztami. Nie wiesz o jakie odszkodowanie możesz się ubiegać? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i dowiedz się o jakie pieniądze możemy dla Ciebie zawalczyć.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne
Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o.sp.k. Opinie z ekomi-pl.com