Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Mama to najważniejsza osoba dla każdego człowieka. Jej strata na skutek wypadku to najbardziej bolesne doświadczenie, jakie może spotkać każde dziecko. Pozostająca po śmierci trauma towarzyszy nam całymi latami. W tym trudnym czasie nie powinniśmy zapominać o przysługujących nam prawach. Odszkodowanie za śmierć matki pozwoli każdemu dziecku spojrzeć pewniej w przyszłość. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat skutecznie pomaga uzyskiwać najwyższe świadczenia odszkodowawcze.

Odszkodowanie za śmierć matki – dlaczego warto wybrać Codex?

Nasza kancelaria to sztab doświadczonych specjalistów, którzy wkładają w swoją pracę maksimum zaangażowania. Decydując się na oddanie sprawy do Codex otrzymujesz:

- kompleksową obsługę odszkodowawczą

- indywidualnego doradcę i prawnika

- profesjonalną reprezentację w negocjacjach z ubezpieczycielem

- reprezentację we wszystkich czynnościach związanych z postępowaniem

- bieżący monitoring prawidłowości postępowania

- wypłatę odszkodowania w ciągu 7 dni od zaksięgowania wpłaty na konto

Codex to połączenie wiedzy i doświadczenia gwarantujące sukces

Dochodzenie odszkodowania nie jest zadaniem prostym. Nasi specjaliści wykazują się każdorazowo wiedzą prawniczą i ogromnym doświadczeniem w negocjacjach z ubezpieczycielem. Osoby nie posiadające odpowiedniego przygotowania prawnego nie uzyskują tak wysokich odszkodowań jak zawodowi doradcy.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych. Nasi specjaliści niezobowiązująco przeanalizują każdą sprawę i powiedzą o jakie odszkodowanie za śmierć matki możemy się ubiegać. Codex nie pobiera żadnych opłat wstępnych, a jedynie honorarium po skutecznie zakończonym postępowaniu odszkodowawczym.

Na jakiej podstawie wyliczane jest odszkodowanie za śmierć matki?

W prawniczym mniemaniu, wysokie odszkodowanie za śmierć matki to jedno z najważniejszych świadczeń finansowych, jakie przysługuje dziecku, które straciło tak bliską sercu osobę na skutek tragicznego wypadku. Wiele wątpliwości budzi natomiast sposób wyliczania sumy pieniędzy, jaka powinna zasilić konto osoby uprawnionej – w tym przypadku dziecka. Ile powinno wynosić dziś świadczenie za śmierć matki? Na takie pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W polskim prawie nie znajdziesz bowiem jednego taryfikatora, który będzie określał wysokość rekompensaty. Wiadomo jednak, że towarzystwa ubezpieczeniowe szczególną uwagę przykuwają do polisy OC. Chodzi nie tylko o obecność ubezpieczenia na życie, ale również rodzaj takiego dokumenty czy chociażby różnego rodzaju rozszerzenia, jakie proponowane są podczas podpisywania polis. Taki zapis będzie dotyczył śmierci nietypowej. Nie musisz jednak posiadać rozbudowanej wiedzy na temat prawa. Wiele zależy od doświadczenia pełnomocnika i znajomości przepisów prawa. Wystarczy, że zgłosisz swój problem do kancelarii Codex. Wysokie odszkodowanie za śmierć matki każdorazowo będzie dla nas priorytetem. Zwłaszcza, że przepisy w tej kwestii z całą pewnością nie są jednoznaczne.

Odszkodowanie za śmierć matki bez wykupionej polisy ubezpieczeniowej OC

Zdarzają się jednak przypadki, kiedy rodzic nie posiadał własnej polisy ubezpieczeniowej na życie. Czy wówczas dziecko może zapomnieć o jakiejkolwiek rekompensacie za utratę tak bliskiej osoby? Zdecydowanie nie! Kancelaria Codex rozwiązuje również takie przypadki. Zapraszamy na zupełnie bezpłatną, pierwszą konsultację prawniczą. Indywidualnie przeanalizujemy każdy zgłaszany do nas problem. Nawet jeżeli odszkodowanie za śmierć matki nie będzie zasadne, pomożemy w ubieganiu się o zasiłek pogrzebowy wysokości ustalonej przez ZUS oraz o inne koszty związane z pochówkiem, przewyższające świadczenie z ZUS jak uroczystość, pomnik, inne koszty. W tym również możesz liczyć na wsparcie od prawników z kancelarii Codex. Jesteśmy tu dla Ciebie. Profesjonalnie chcemy zadbać o Twoją przyszłość. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub online. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób poszkodowanych, dlatego też uruchomiliśmy usługę kompleksowej pomocy prawniczej również przez sieć. Skorzystaj z naszego formularza i bez wychodzenia z domu zbadaj swoją sprawę.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne
Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o.sp.k. Opinie z ekomi-pl.com