Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowanie komunikacyjne

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Wypadki to traumatyczne zdarzenia, które niestety na dobre wpisały się w codzienny pośpiech. Wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, by wypadek odmienił nasze dotychczasowe życie. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowania komunikacyjne dla Klientów na terenie całego kraju. My wiemy, jak ważne są środki finansowe umożliwiający szybki powrót do zdrowia. Z naszą pomocą możesz w krótki czasie dalej realizować swoje życiowe plany.

Oferta odszkodowawcza Codex skierowana jest do wszystkich osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Świadczymy odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych dla pieszych, rowerzystów, motocyklistów, pasażerów i kierowców. Pomagamy też rodzinom, które na skutek wypadku straciły bliską osobę.

Odszkodowanie komunikacyjne – Codex to gwarancja uzyskania wysokiej stawki

Odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych odbywa się w większości przypadków z polisy OC sprawcy. W sytuacjach, gdy sprawca nie został ustalony lub nie posiadał ważnego OC roszczenia odszkodowawcze kierujemy do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu:

a) odszkodowanie komunikacyjne:

– zwrot kosztów zakupu leków

– zwrot kosztów na zwiększone potrzeby żywieniowe i rehabilitacyjne

– zwrot kosztów poniesionych na wizyty u lekarzy specjalistów

– zwrot kosztów związanych z pobytem w szpitalu

– zwrot kosztów poniesionych na zakup przyrządów rehabilitacyjnych i protez

– zwrot kosztów na zakup opatrunków

– zwrot kosztów poniesionych na dodatkową opiekę

– zwrot kosztów na dojazdy do placówek medycznych

b) zadośćuczynienie za doznane straty fizyczne i psychiczne

c) wyrównanie z tytułu utraconego dochodu

d) renta wyrównawcza

e) renta na zwiększone potrzeby

f) renta z tytułu niezdolności do pracy

g) zwrot kosztów poniesionych na przekwalifikowanie zawodowe

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych telefonicznych konsultacji odszkodowawczych lub osobistego spotkania z naszymi przedstawicielami terenowymi (m. in. Warszawa, Poznań, Kraków, Rzeszów, Lublin i inne). Skontaktuje się z nami i dowiedz się o jakie kwoty świadczeń odszkodowawczych możesz się ubiegać. Odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych z Codex to gwarancja sukcesu. Przyjmujemy prosty model rozliczeniowy pobierając prowizję jedynie po skutecznie zakończonym postępowaniu odszkodowawczym.

Czas to pieniądz? Zgadzamy się z takim stwierdzeniem! Pomożemy Ci uzyskać błyskawiczne odszkodowanie komunikacyjne

Wspomniane wcześniej wysokie odszkodowania komunikacyjne stanowią priorytet podczas pracy zatrudnianych w kancelarii Codex specjalistów. Dokładamy również wszelkich starań, aby należne Ci pieniądze trafiły na Twoje konto w naprawdę ekspresowym tempie. Doskonale rozumiemy, że tego typu środki przeważnie pokrywają koszty specjalistycznego leczenia po wypadku. Wypłacone natychmiastowo odszkodowanie komunikacyjne jest ogromnym komfortem, do którego będziemy dążyć podczas współpracy z osobą poszkodowaną. Na swoje barki bierzemy ciężar prowadzenia skutecznych negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi lub prowadzenia przewodu sądowego. Pomagamy również Klientom w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji oraz złożeniu odpowiednich pism. Wszystko po to, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwana na decyzję towarzystwa ubezpieczeniowego. Nasza kancelaria Codex gwarantuje wysokie i szybkie odszkodowania komunikacyjne. Taka obietnica sprawdza się w przypadku niemalże wszystkich prowadzonych przez nas spraw. Zapraszamy!

W kancelarii Codex nie pobieramy żadnych ukrytych opłat. Razem z nami ubiegasz się o wysokie odszkodowania komunikacyjne!

Doskonale rozumiemy, że u zdecydowanej większości Poszkodowanych osób może wystąpić lęk przed ubieganiem się o odszkodowanie komunikacyjne przy pomocy doświadczonych specjalistów. Dotyczy on nie tylko skuteczności pracy prawników, ale również kosztów. Obawiasz się o ukryte płatności, które mocno obciążają budżety Klientów? Zupełnie niepotrzebnie. Właśnie znajdujesz się na stronie internetowej kancelarii Codex, która działa stuprocentowo transparentnie. Jeżeli chodzi o odszkodowania komunikacyjne, gwarantujemy profesjonalną obsługę. Rzetelność oraz uczciwość stanowią drugie imiona zatrudnianych przez nas specjalistów z branży odszkodowawczej. Jako renomowana kancelaria, przestrzegamy absolutnie najwyższych standardów walki o wysokie oraz błyskawiczne odszkodowanie komunikacyjne. Nigdy nie pobieramy niezrozumiałych dla Klientów opłat, ustalając dokładne warunki współpracy już podczas pierwszego spotkania lub on-line – tutaj sam ustalasz warunki współpracy oraz koszty prowadzenia sprawy. Nie musisz nam wierzyć na słowo. Sprawdź opinie dotychczasowych zadowolonych Klientów kancelarii Codex!

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne