Strata bliskiego na skutek wypadku jest niezwykle traumatycznym przeżyciem. Nic tak jednak nie przytłacza człowieka jak śmierć ukochanego rodzica. Powstałej pustki już nic nie jest w stanie wypełnić. Dzieci w tym trudnym czasie często zapominają o swoich prawach, a wśród nich o roszczeniach odszkodowawczych. Należy bezwzględnie podkreślić, że każde dziecko, które straciło w wypadku rodzica ma prawo do dochodzenia odszkodowania za śmierć.

Ile wynosi odszkodowanie za śmierć? O jakie środki możemy dla Ciebie zawalczyć

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex skutecznie od 10 lat pomaga uzyskiwać najwyższe odszkodowanie za śmierć rodzica. Negocjacje z ubezpieczycielem nie są zadaniem prostym do realizacji. Nasi specjaliści wykazują się w czasie postępowania wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Każdy doradca wkłada maksimum zaangażowania w prowadzone sprawy odszkodowawcze. Nie wiesz o jaką kwotę możesz się ubiegać? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych i dowiedz się ile wynosi odszkodowanie za śmierć rodzica w Twojej sprawie. Nasza bogata praktyka pozwala nam niezwykle dokładnie wyceniać szkody. Zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania niezobowiązująco i bezpłatnie.

Dlaczego warto uzyskiwać odszkodowanie za śmierć rodzica z Codex?

Codex świadczy kompleksową obsługę spraw odszkodowawczych. U nas płacisz jedynie za sukces, a prowizja pobierana jest po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Nie pobieramy opłat wstępnych i nie obciążamy naszych Klientów żadnymi kosztami dodatkowymi. Z nam zawalczysz o:

  • zadośćuczynienie
  • odszkodowanie
  • rentę
  • zwrot kosztów pogrzebu