Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Odszkodowania

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Centrum Obsługi Powypadkowej to sztab doświadczonych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w obsłudze roszczeń odszkodowawczych ze wszystkich polis. Wiele trudności poszkodowanym nastręcza dochodzenie wysokiego odszkodowania z polisy AC. Uzyskanie stawki na odpowiednio wysokim poziomie jest uzależnione od fachowo skompletowanej dokumentacji. Codziennie zgłaszają się do nas poszkodowani, którzy zaniedbując nawet jeden nieznaczny szczegół przedłużają postępowanie odszkodowawcze lub zamykają sobie drogę do uzyskania wysokiego świadczenia. Nie posiadając odpowiedniej wiedzy w zakresie dochodzenia odszkodowania z AC nie warto podejmować się samodzielnych działań. Jeśli zależy Ci na szybki wpływie środków na konto należy skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów.

Odszkodowanie z AC – dlaczego warto współpracować z Codex?

Codex od 10 lat skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowania dla swoich Klientów. Podejmując z nami współpracę masz pewność, że:

- dokumentacja będzie prawidłowo skompletowana

- otrzymasz reprezentację doświadczonych specjalistów

- postępowanie zostanie skrócone do niezbędnego minimum

- na bieżąco będziemy monitorować prawidłowy przebieg postępowania

- nie pobierzemy żadnej opłaty wstępnej

- nasze honorarium będzie pobrane dopiero po skutecznym uzyskaniu odszkodowania z AC

Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą dochodzić odszkodowania z polisy AC, a także poszkodowanych, którzy otrzymali rażąco niską wycenę szkody.

Codex to gwarancja prawidłowo skompletowanej dokumentacji, która doprowadzi do szybkiej likwidacji szkody i wypłaty środków. Odszkodowanie z AC uzyskane przez Codex to godna rekompensata za straty powstałe w czasie wypadku. Wieloletnia obecność w branży odszkodowawczej pozwoliła nam wypracować kontakty z niezależnymi rzeczoznawcami, których opinia może mieć duże znaczenie w negocjacjach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Dodatkowo współpracujemy z prawnikami, którzy od wielu lat skutecznie reprezentują naszych Klientów na każdym etapie postępowania odszkodowawczego.

Odszkodowanie z AC nie musi Ci spędzać snu z powiek! Oddaj sprawę w ręce doświadczonych specjalistów i ciesz się szybkim wpływem środków na konto. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych.

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne
Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o.sp.k. Opinie z ekomi-pl.com