Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Zadośćuczynienie

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Wypadek to niezwykle traumatyczny moment dla poszkodowanego. Zdarzenie niesie w większości przypadków nie tylko straty majątkowe, ale też krzywdę fizyczną i psychiczną. Walka z dolegliwościami bez odpowiednich środków finansowych może trwać latami! Nie warto skazywać się na wyłączenie z dotychczasowego życia. Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę jest rozwiązaniem problemu. Świadczenie to musi poszkodowanemu zrekompensować poniesione straty. Jego dochodzenie niestety nie jest zadaniem prostym, gdyż ma postać całkowicie uznaniową. To po stronie poszkodowanego leży udowodnienie rozmiaru strat jakie poniósł. Towarzystwa Ubezpieczeniowe nie są prostym partnerem w negocjacjach. Wychodząc na przeciw potrzebom Klientów Codex świadczy fachową pomoc w tym zakresie.

Zadośćuczynienie za krzywdę – nasi specjaliści wywalczą dla Ciebie najwięcej!

Uzyskanie wysokiego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę to gwarancja szybkiego powrotu do zdrowia i dalszej realizacji życiowych planów. Osoby nie mające doświadczenia w uzyskiwaniu odszkodowań mogą napotkać spore problemy z ustaleniem odpowiedniej wysokości wnioskowanego świadczenia. Niestety stawki możliwe do uzyskania w ramach zadośćuczynienia nie zostały uregulowane w żadnych ustawach. Nie istnieje żaden taryfikator, który ściśle określa stawki, które w konkretnym wypadku są nam należne.

Specjaliści Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od wielu lat śledząc orzecznictwo sądowe i potrafią skutecznie określać o jakie pieniądze może ubiegać się poszkodowany. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych. Nasi doradcy ocenią rozmiar poniesionej szkody i przygotują propozycję rozwiązania sprawy. Decydując się na współpracę z Codex otrzymujesz kompleksową obsługę prawną i reprezentację na każdym etapie postępowania odszkodowawczego.

Codex to gwarancja skuteczności! Szczycimy się uzyskiwaniem wysokiego zadośćuczynienia za krzywdę w branży odszkodowawczej. Rozliczamy się tylko na zasadzie „efektu”, nasi klienci płacą dopiero po uzyskaniu zadośćuczynienia. Ponadto Klienci Codex otrzymują dostęp do partnerskich placówek medycznych, w których leczenie przebiega w komfortowych warunkach i w maksymalnie krótkim czasie. Nasi Klienci nie muszą już skazywać się na wielomiesięczne oczekiwanie w kolejkach do specjalistów! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne
Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o.sp.k. Opinie z ekomi-pl.com