Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Zadośćuczynienie

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Poszkodowany w wypadku bardzo często odczuwają wiele dolegliwości fizycznych i psychicznych po tak traumatycznym zdarzeniu. Warto podkreślić, że za doznane straty poszkodowanemu, jak i jego rodzinie przysługuje wiele świadczeń odszkodowawczych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje zadośćuczynienie od sprawcy wypadku, które ma na celu zrekompensowanie poniesionych strat. Poszkodowani w wielu przypadkach ograniczają się do dochodzenia jedynie odszkodowania za szkody majątkowe. Takie działanie jest nieuzasadnione, bowiem zadośćuczynienie zgodnie z literą prawa jest im należne. Centrum Obsługi Codex od 10 lat skutecznie prowadzi sprawy odszkodowawcze uzyskując dla swoich Klientów wysokie zadośćuczynienie.

Zadośćuczynienie  – kto jest zobowiązany do zapłaty?

Podstawą prawną do dochodzenia tego roszczenia są przepisy kodeksu cywilnego. Zadośćuczynienie jest wypłacane od sprawcy wypadku, a dokładniej od firmy ubezpieczeniowej u której nabył polisę OC. Kłopotliwe jest jednak odpowiednie uargumentowanie swojego roszczenia i ocena wysokości zadośćuczynienia jakie nam się należy. Często brak doświadczenia i samodzielne prowadzenie negocjacji z ubezpieczycielem przynosi marne efekty. Jak pokazuje nasze doświadczenie Codex uzyskuje nawet o 70% wyższe zadośćuczynienie od sprawcy wypadku.

Dlaczego warto współpracować z Codex?

Główną trudnością w uzyskaniu zadośćuczynienia jest niemierzalny charakter tego roszczenia. W żadnych regulacjach prawnych nie określono stawek, które są należy za daną szkodę. Specjaliści Codex od wielu lat śledzą na bieżąco orzecznictwo sądów i potrafią trafnie sprecyzować wysokość należnego zadośćuczynienia od sprawcy wypadku. Co wyróżnia Codex na tle konkurencji:

- brak opłat wstępnych,

- prowizja pobierana po skutecznie zakończonym postępowaniu,

- specjaliści z wieloletnim doświadczeniem,

- gwarancja kompleksowej obsługi prawnej na każdym etapie,

- możliwość korzystania z zaprzyjaźnionych placówek medycznych.

Codex szczyci się bardzo wysoką skutecznością w prowadzonych sprawach! Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych. Nasi specjaliści ocenią o jakie zadośćuczynienie od sprawcy wypadku możemy dla Ciebie zawalczyć.

 

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne