Masz pytania? Kliknij i zadzwoń do nas już teraz

Zadośćuczynienie

Zleć nam swoją sprawę

Załatw wszystko przez internet. 100% formalności online

Wypadek to niezwykle traumatyczny moment dla poszkodowanego. Zdarzenie niesie w większości przypadków nie tylko straty majątkowe, ale też krzywdę fizyczną i psychiczną. Walka z dolegliwościami bez odpowiednich środków finansowych może trwać latami! Nie warto skazywać się na wyłączenie z dotychczasowego życia. Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę jest rozwiązaniem problemu. Świadczenie to musi poszkodowanemu zrekompensować poniesione straty. Jego dochodzenie niestety nie jest zadaniem prostym, gdyż ma postać całkowicie uznaniową. To po stronie poszkodowanego leży udowodnienie rozmiaru strat jakie poniósł. Towarzystwa Ubezpieczeniowe nie są prostym partnerem w negocjacjach. Wychodząc na przeciw potrzebom Klientów Codex świadczy fachową pomoc w tym zakresie.

Zadośćuczynienie za krzywdę – nasi specjaliści wywalczą dla Ciebie najwięcej!

Uzyskanie wysokiego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę to gwarancja szybkiego powrotu do zdrowia i dalszej realizacji życiowych planów. Osoby nie mające doświadczenia w uzyskiwaniu odszkodowań mogą napotkać spore problemy z ustaleniem odpowiedniej wysokości wnioskowanego świadczenia. Niestety stawki możliwe do uzyskania w ramach zadośćuczynienia nie zostały uregulowane w żadnych ustawach. Nie istnieje żaden taryfikator, który ściśle określa stawki, które w konkretnym wypadku są nam należne.

Specjaliści Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od wielu lat śledząc orzecznictwo sądowe i potrafią skutecznie określać o jakie pieniądze może ubiegać się poszkodowany. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych. Nasi doradcy ocenią rozmiar poniesionej szkody i przygotują propozycję rozwiązania sprawy. Decydując się na współpracę z Codex otrzymujesz kompleksową obsługę prawną i reprezentację na każdym etapie postępowania odszkodowawczego.

Codex to gwarancja skuteczności! Szczycimy się uzyskiwaniem wysokiego zadośćuczynienia za krzywdę w branży odszkodowawczej. Rozliczamy się tylko na zasadzie „efektu”, nasi klienci płacą dopiero po uzyskaniu zadośćuczynienia. Ponadto Klienci Codex otrzymują dostęp do partnerskich placówek medycznych, w których leczenie przebiega w komfortowych warunkach i w maksymalnie krótkim czasie. Nasi Klienci nie muszą już skazywać się na wielomiesięczne oczekiwanie w kolejkach do specjalistów! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nie powielaj tego błędu. Zadośćuczynienie za krzywdę nie jest odszkodowaniem!

Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę to motyw bardzo często pojawiający się przy roszczeniu o odszkodowanie powypadkowe lub odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby. Nasi niedoświadczeni Klienci często również mylą termin zadośćuczynienia z wcześniej wspomnianym odszkodowaniem. Tymczasem pierwsze świadczenie trudno udowodnić dokumentacją, która wykazuje konkretne sumy pieniędzy, o jakie powinna się starać ofiara nieszczęśliwego wydarzenia. Odszkodowanie jest natomiast o wiele prostsze do przyznania. Przeważnie mowa tutaj o konieczności dostarczenia do towarzystwa ubezpieczeniowego materiału dowodowego w postaci kosztorysów naprawy czy też rachunków za specjalistyczne leczenie, paragonów potwierdzających wydatki na dojazd do kliniki oraz wiele innych obciążeń finansowych, jakie osoba poszkodowana odniosła na skutek wypadku. Zadośćuczynienie za krzywdę może więc wynosić od kilku do nawet kilkuset tysięcy!

Sprawdź, ile powinno wynosić zadośćuczynienie za doznaną krzywdę

Operowanie konkretnymi kwotami mija się tutaj z celem. Zwłaszcza, że jesteśmy doświadczoną kancelarią odszkodowawczą i pod marką Codex świadczymy profesjonalne usługi prawnicze. Jako tak wykwalifikowani specjaliści możemy Cię zapewnić, że zadośćuczynienie za krzywdę będzie dla Ciebie maksymalnie sprawiedliwe, o co przeważnie ciężko w przypadku samodzielnego ubiegania się o tego typu świadczenie. Brak wiedzy specjalistycznej oraz brak wcześniej wspominanego tutaj doświadczenia to jasny sygnał dla towarzystw ubezpieczeniowych, że zadośćuczynienie może być odmówione lub rażąco zaniżone. Niestety, to powszechna praktyka. Zanim spotka Cię tego typu problem, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy pierwszą, zupełnie bezpłatną konsultację, na której dokładnie omawiamy szanse uzyskania godnej rekompensaty finansowej. Podpowiemy, jaka dokumentacja będzie mile widziana u ubezpieczyciela oraz jakie konkretnie kroki poczynić, aby zadośćuczynienie za doznaną krzywdę faktycznie było godne. Mało tego, oferujemy pomocną dłoń w postaci negocjacji z Twoim towarzystwem ubezpieczeniowym oraz (w razie konieczności) wstawiennictwem w sądzie!

Zleć sprawę o odszkodowanie przez internet
100% formalności online
  • Maksymalna kwota odszkodowania
  • Obniżone koszty obsługi
  • Szybko i wygodnie
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Stały kontakt z pełnomocnikiem
Oblicz wysokość odszkodowania
100% formalności online
  • Profesjonalne narzędzie do szacowania odszkodowania
  • Dostępne online 24h / dobę
  • Unikalne w skali w kraju
  • Bezpłatne