Uważasz, że przyznane Ci odszkodowanie jest śmiesznie niskie? Nasi specjaliści wywalczą dla Ciebie wyższą rekompensatę!

Rozmaite kolizje i wypadki na drodze zdarzają się codziennie, w niezliczonej ilości. Nawet nie trzeba być aktywnym uczestnikiem ruchu, aby ponieść dotkliwe straty materialne. Wystarczy, że w prawidłowo zaparkowany na chodniku samochód uderzy inny pojazd – i nieszczęście gotowe! Niestety często środki finansowe uzyskane w ramach odszkodowania nie wystarczają, żeby dokonać wszystkich niezbędnych napraw. W kancelarii Codex wiemy, jak postąpić w takiej sytuacji!

Ubezpieczyciele nagminnie zaniżają wypłacane świadczenia. Zobacz, jak się temu przeciwstawić!

Język powszechnie stosowany przy sporządzaniu umów i polis ma swoją specyfikę, czasami kompletnie niezrozumiałą dla osoby, która nie posiada specjalistycznej wiedzy. Pojawiają się spore rozbieżności w rozumieniu pewnych pojęć, co w przypadku wystąpienia szkody może rodzić poważne spory. Nasze Centrum Obsługi Powypadkowej zna i rozumie ten problem, dlatego wszystkim bezskutecznie starającym się o stosowne odszkodowanie oferujemy profesjonalną pomoc. Kancelaria Codex już od wielu lat zajmuje się podobnymi sprawami, w których towarzystwa ubezpieczeniowe próbują uniknąć odpowiedzialności albo wywiązują się ze swoich zobowiązań w sposób całkowicie nieadekwatny do krzywdy swojego klienta. Posiadamy zatem bardzo bogate doświadczenie, a przede wszystkim wiedzę niezbędną do efektywnego, korzystnego rozwiązania kwestii rekompensaty. O poziomie świadczonych przez nas usług najlepiej świadczy systematycznie rosnąca liczba osób, które decydują się nam zaufać.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex zadba o to, aby odszkodowanie zrekompensowało poniesione straty

Przedstawiony przez rzeczoznawcę kosztorys niejednokrotnie pomija istotne usterki po stłuczce, którymi musi zająć się mechanik. O tyle łatwiej o taką przypadkową omyłkę, że niektóre towarzystwa w ogóle nie wysyłają swoich przedstawicieli na oględziny. To po stronie poszkodowanego leży obowiązek udokumentowania wszystkich uszkodzeń pojazdu, do czego mają używać udostępnianych przez firmy ubezpieczeniowe aplikacji. W COP Codex dokładnie wiemy, jakie czynności należy wykonać w razie takiego zdarzenia – warto udać się do warsztatu, aby specjalista fachowym okiem pomógł wyłapać wszystkie zniszczenia i skazy. Przekazując nam swoją sprawę o odszkodowanie masz całkowitą pewność, że doprowadzimy ją do pożądanego zakończenia. Czekamy na kontakt z Twojej strony: zadzwoń lub napisz nam wiadomość, prześlij dokumenty wskazane przez konsultanta, a my podejmiemy odpowiednie kroki.