Chciałbym serdecznie podziękować kierownikowi regionalnemu Panu T. Kowalczykowi i referentowi działu dochodzenia roszczeń Panu M. Kwilosz za zrozumiałe wprowadzenie mnie do sprawy, za miłe prowadzenie i kierowanie w postępowaniu sprawy.

Tego typu sytuacja była moją pierwszą, nie znając waszego procesu działań z początku byłem zawiedziony,, Oczywiście nie oszukując się chodziło o kwotę odszkodowania, a włożyłem w to dużo wkładu., Myśląc że sprawa się zakończyła również zakończyłem moje zaangażowanie w cała sprawę „ Dopiero gdy otrzymałem telefon od Pana Mateusza Kwilosza w związku z dalszym postępowaniem, bo oczywiście to nie wszystko, żartobliwie mówiąc banan pojawił mi się na twarzy.

Teraz jest mi już wszystko zrozumiałe i znane jak cały proces takiej sprawy przebiega i ile trwa, że składa się według mnie z trzech etapów, gdzie ten ostatni właśnie wam wysyłam i mam nadzieję że pozytywnie się on zakończy,

Z czystym sumieniem i sercem mogę powiedzieć że gra była warta świeczki, Warto było podjąć z wami współprace, czego nie żałuję, Miły kontakt, super ekipa, będę was zawsze polecał i o was pamiętał,.