ZADZWOŃ LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

Informacja o ochronie danych osobowych Informujemy, że współadministratorem Państwa danych osobowych jest firma Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. i Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w 35-309 Rzeszów na ul. Podwisłocze 21.Czytaj wiecej...

Zgoda na marketing elektroniczny
Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. sp.k i Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. drogą elektroniczną dotyczącą produktów i usług CODEX w tym informacje o nowościach w naszych produktach i usługach. Zostałem(łam) poinformowany(a) o możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres e-mail: inspektor@codex.org.pl lub adres pocztowy: Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o.o. 35-309 Rzeszów na ul. Podwisłocze 21, mam świadomość, iż wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.

Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. sp.k i Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. drogą elektroniczną dotyczącą produktów i usług CODEX w tym informacje o nowościach w naszych produktach i usługach.
Czytaj wiecej...

Zgoda na marketing bezpośredni.
Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. sp.k i Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. drogą telefoniczną dotyczącą produktów i usług CODEX w tym informacje o nowościach w naszych produktach i usługach. Zostałem(łam) poinformowany(a) o możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres e-mail: inspektor@codex.org.pl lub adres pocztowy: Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o.o. 35-309 Rzeszów na ul. Podwisłocze 21, mam świadomość, iż wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.

Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. sp.k i Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. drogą telefoniczną dotycząca produktów i usług CODEX w tym informacje o nowościach w naszych produktach i usługach.
Czytaj wiecej...