Mama to najważniejsza osoba dla każdego człowieka. Jej strata na skutek wypadku to najbardziej bolesne doświadczenie, jakie może spotkać każde dziecko. Pozostająca po śmierci trauma towarzyszy nam całymi latami. W tym trudnym czasie nie powinniśmy zapominać o przysługujących nam prawach. Odszkodowanie za śmierć matki pozwoli każdemu dziecku spojrzeć pewniej w przyszłość. Centrum Obsługi Powypadkowej Codex od 10 lat skutecznie pomaga uzyskiwać najwyższe świadczenia odszkodowawcze.

Odszkodowanie za śmierć matki – dlaczego warto wybrać Codex?

Nasza kancelaria to sztab doświadczonych specjalistów, którzy wkładają w swoją pracę maksimum zaangażowania. Decydując się na oddanie sprawy do Codex otrzymujesz:

  • kompleksową obsługę odszkodowawczą
  • indywidualnego doradcę i prawnika
  • profesjonalną reprezentację w negocjacjach z ubezpieczycielem
  • reprezentację we wszystkich czynnościach związanych z postępowaniem
  • bieżący monitoring prawidłowości postępowania
  • wypłatę odszkodowania w ciągu 7 dni od zaksięgowania wpłaty na konto

Codex to połączenie wiedzy i doświadczenia gwarantujące sukces

Dochodzenie odszkodowania nie jest zadaniem prostym. Nasi specjaliści wykazują się każdorazowo wiedzą prawniczą i ogromnym doświadczeniem w negocjacjach z ubezpieczycielem. Osoby nie posiadające odpowiedniego przygotowania prawnego nie uzyskują tak wysokich odszkodowań jak zawodowi doradcy.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych. Nasi specjaliści niezobowiązująco przeanalizują każdą sprawę i powiedzą o jakie odszkodowanie za śmierć matki możemy się ubiegać. Codex nie pobiera żadnych opłat wstępnych, a jedynie honorarium po skutecznie zakończonym postępowaniu odszkodowawczym.