Rafał Tereszkiewicz | Dyrektor Działu Dochodzenia Roszczeń

e-mail: r.tereszkiewicz@codex.org.pl tel. 17 852 20 00 wew. 130

Zakres merytoryczny: koordynacja pracy działu, wsparcie merytoryczne, dochodzenie roszczeń

brakuje

Krystyna Prusak | Starszy Specjalista

e-mail: k.prusak@codex.org.pl tel. 17 852 20 00 wew. 130

Zakres merytoryczny: dochodzenie roszczeń

brakuje

Anna Żuczek| Referent

e-mail: a.zuczek@codex.org.pl tel. 17 852 20 00 wew. 126

Zakres merytoryczny: dochodzenie roszczeń

Mateusz Malig | Aplikant Radcowski

e-mail: m.malig@codex.org.pl tel. 17 852 20 00 wew. 120

Zakres merytoryczny: dochodzenie roszczeń

Mateusz Kwilosz | Adwokat

e-mail: m.kwilosz@codex.org.pl tel. 17 852 20 00 wew. 135

Zakres merytoryczny: dochodzenie roszczeń

Patrycja Jurek-Kubas | Radca Prawny

e-mail: p.jurek@codex.org.pl tel. 17 852 20 00 wew. 142

Zakres merytoryczny: dochodzenie roszczeń

Agata Koman | Adwokat - Specjalizacja: Sprawy Karne

e-mail: a.koman@codex.org.pl tel. 17 852 20 00 wew. 133

Zakres merytoryczny: prowadzenie spraw karnych,sądowe dochodzenie roszczeń