COP Codex Lublin
ul. Biernata z Lublina 43

Lublin, 20 – 465

Tel. 731-133-133
Email:

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Lublin to kancelaria odszkodowawcza z 10-letnim doświadczeniem w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań i zadośćuczynień. Naszym największym atutem jest skupianie w swoich szeregach specjalistów najlepszej klasy: radców, adwokatów, rzeczoznawców i lekarzy. Każdy Klient podejmujący z nami współpracę może liczyć na kompleksową usługę, które doprowadzi go do uzyskania wysokiego odszkodowania. Szczycimy się  wysoką skutecznością, a średnie odszkodowanie uzyskane przez naszą kancelarię oscyluje w granicach 58 tys. zł. Negocjacje z ubezpieczycielem nastawionym na zysk są niezwykle trudne. Nie należy odbierać sobie poprzez nierzetelnie przeprowadzone postępowanie szansy na godne odszkodowanie. Oddaj swoją sprawę w ręce specjalistów i ciesz się wpływem środków na swoje konto. Te pieniądze są Ci należne, pozwól sobie na szybki powrót do zdrowia i skontaktuj się z naszymi specjalistami już teraz!

Konsultacje odszkodowawcze są całkowicie bezpłatne. Pozostaw swoją wiadomość poprzez formularz kontaktowy na stronie lub zadzwoń.

Telefon: +48 731 133 133

Uzyskaj wysokie odszkodowanie z CODEX Lublin i spoglądaj pewniej w przyszłość!

Nie warto tracić czasu na samodzielne dochodzenie odszkodowania. Towarzystwo Ubezpieczeniowe są nastawione na zysk i celowo zaniżają wysokość roszczeń odszkodowawczych. Nasi specjaliści uzyskują średnio o 70% wyższe odszkodowania, niż poszkodowani dochodzący swoich praw samodzielnie. Uzyskujemy odszkodowania dla:

  • Osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych
  • Osób, które straciły osobę bliską na skutek wypadku
  • Osób, które otrzymały rażąco niskie odszkodowanie lub otrzymały odmowę jego wypłaty

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex działa 24/7, nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym doradcą. Wysokie odszkodowanie jest w zasięgu Twojej ręki.