zespół-codex

Codex - Zarząd Firmy

Zarząd Centrum Obsługi Powypadkowej Codex jest 3 osobowy i tworzą go Lucyna Kuźniar-Lasota, Krzysztof Najda i Agnieszka Zańczak-Ludera. Poniżej krótkie notki osobowe.

Prezes Zarządu Codex – Lucyna Kuźniar-Lasota

Stanowisko Prezesa Zarządu objęła w lipcu 2017 roku. Ukończyła prawo w Rzeszowskiej Szkole Wyższej WSPiA oraz Psychoprofilaktykę Społeczną na Uniwersytecie Rzeszowskim. Odbyła liczne szkolenia z dziedziny odszkodowań, zarządzania, sprzedaży oraz ubezpieczeń społecznych organizowanych przez Insurance Meeting Point, Ośrodek Szkoleń i Informacji Effect, Harvard Business Review.

W spółce odpowiada za kreowanie strategii rozwoju, szkolenia i budowanie wizerunku firmy.

V-ce Prezes Zarządu Codex – Krzysztof Najda

Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie, które zdobywał  w branżach: FMCG oraz ubezpieczeniowej. Ukończył Wydział Weterynaryjny  Akademii  Rolniczo-Technicznej w Olsztynie oraz Wydział Prawa w  Rzeszowskiej Szkole Wyższej WSPiA.

W spółce odpowiada za nadzór nad współpracą firmy Codex z kancelariami prawnymi.

Członek Zarządu Codex – Agnieszka Zańczak-Ludera

W firmie odpowiada za Dział Finansowy. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie, które zdobyła głównie w branży ubezpieczeniowej, gdzie pełniła wiele funkcji. Ukończyła na Politechnice Rzeszowskiej Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska. W czasie kariery zawodowej ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie finansów oraz psychologii i komunikacji interpersonalnej. Certyfikowany Coach ICI i Practitioner in the Art of NLP.